Meleğin mutsuz işte [melek-yüzlüme]

zuzu65

Yeni Üye
Üye
Meleğin mutsuz işte [melek-yüzlüme]
.
.

meleinmutsuzitecf4.jpg

Meleğin mutsuz işte...

kanadından kanlar geliyor...
gözlerindeki yaşlar kimin için....
kalbini kıran kim...?
bu umutsuz sözleri kimlerden kalma...
sen melektin unuttun mu yoksa...?

melekler her zaman güzeldir...ve gönül aynaları hep sevdiklerine döner...bir melek ne kadar zor var olur bilirmisin...bir melek bir insan için,bir dünya için ne kadar önemlidir düşündün mü....

Dünyayı bilemem ama sen benim meleğimsin..bu gözlerdeki akan yaşların hesabını kim vericek bana..seni üzenleri neden söylemiyorsun..karşılıksız sevgilere kimler düşürdü seni...bembeyaz elbiseni kim kirletti..meleklik simgeni,başındaki hareyi kim çaldı...kim senden kalbini istedide verdin acemice..ve acemice kimlerin sözüne kandında vazgeçtin meleklikten....o güzel güzelliğinden arta kalanları kimler harcadı..kime bu küskünlüğün...neden bu sevmek istememen...biraz sevgi verebilirim...hemde karşılıksız...senden birşey beklemeden..sadece benimle olman kaydıyla..
.
zaten benimle değilmisin..... Yaralarını sarsam kızarmısın bana...gözlerindeki yaşları ellerimle silsem...uykularına mutlu rüyalar versem...ya tatmadığın duyguları sana bir güvercinle ulaştırsam...bembeyaz bir sayfa açsam,sadece senin yazıcağın..kuşlardan borç olarak tüylerinden alıp kanatlarını tamir etsem bana ne dersin..gönlüne derman olamam,ama bir dayanak olabilirim..ayakta durman için her şeyi yaparım...söyle bütün insanlığı sorguya çekeyim..sen iste yeterki....

ben sensiz yapamam meleğim..
ve seni ağlarken görürsem bu sonum olur...
hadi ağlama artık...bende ağlarım yoksa..
bilirsin erkekler feci ağlar....
Bana hikayeni yeniden yazmama izin ver...
geçmişinle alakanı kesmemi iste benden..
hiç olmadı beni sev de.. Koru de...
bana aşkı anlat de..
anlatamam ama gözlerim belki bir şeyler söyler..onlar çok şey gördüler çün ki...
varlığına huzur veremem belki,
ama yarmazlıkta etmem..
bana bir melek lazım dı..bu sen oldun..
şimdi sen üzülürsen ben ne halde olurum.... Hadi kalk artık..sil şu gözyaşlarını..
sen daha lazımsın bana...
seninle daha çok işim var..
kolaymı iki aşk acısında pes etmek..
yakışmaz bize...

şimdi güzel gözlerin artık gülsün...
en güzel gülüşlerini dudaklarına bırak ama...
sevgi her insan kuluna değmez..sende seni seviceği bul...
bir melek ancak bir defa gelir meleğim....
sonsuz sevdalar ancak meleklere layıktır..
sende meleğini bul..
bulamazsan dön dolaş gel bana...
Bu gönül hep seni bekliyor

.
.
.

Cevap: Meleğin mutsuz işte [melek-yüzlüme]

canımmmmm annemmm .....anne dıyorum çunku benı anladın yuregımdekı kalbımdekı gozlerımdekı herşeyı sen dıle doktunn.annem annem senı çok sewıyorummm.yaa bı ınsan bukadar mı iyi anlar.sen mukemmelsın.canımmm annemmm.canımm ablamm.kızımıyosun dımı anne.dedıgım için.ben çok kotuyum ben ne yazıcak gucum kaldı ne de konuşacak.şuan içim yanıyo kalbım agrıyoo.sana sonsuz teşekkur edıyorum canım annemmmmm

canımmmmm annemmm .....anne dıyorum çunku benı anladın yuregımdekı kalbımdekı gozlerımdekı herşeyı sen dıle doktunn.annem annem senı çok sewıyorummm.yaa bı ınsan bukadar mı iyi anlar.sen mukemmelsın.canımmm annemmm.canımm ablamm.kızımıyosun dımı anne.dedıgım için.ben çok kotuyum ben ne yazıcak gucum kaldı ne de konuşacak.şuan içim yanıyo kalbım agrıyoo.sana sonsuz teşekkur edıyorum canım annemmmmm

2 evladımdan canım annem duyuyodum şimdi 3 evladım oldu yaaa nekeder güzel bir duyguymuş anne olmakk annemmmm canım annemmmm kelımesını duymak...meleğim sana sonsuz teşekkürler bebeğim bana birkez daha bıu yüce duyguyu hissettirdiğin için canım ..üzülmek yok konuscaz ben hep burdayım bebeğim annennn yanındaaa

Teşekkürler zuzu..Duygular ancak bu kadar anlatılabilir..İyi hoş ta ben hep ağlayacakmıyım senin yazılarını okurken..Çocuklarım gözümün önüne bitiveriyor hemen ..Üzülme arkadaşım her şeyin üstesinden geliriz bütün melekler el ele verdikten sonra..

Çok güzel. Eline, emeğine sağlık. Bir duygu ancak bu kadar açık ve içten anlatılabilir. Yüreğine sağlık. Teşekkürler...

Geri