MELEK fm SUNAR..dj meçhul yayında..Meçhulle MEÇHULsaatlere hoşgeldiniz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
b-BLACK-EYED-PEAS---Boom-Boom-Pow-700635.jpg

Booommmm:D:D

yaa arkadaşlar bana gülmeyinde burda gerçekten şarkı dinliyomusunuz yoksa bu kadar kaptırmanızın başka sebebi yok dimi ben bişey göremiyorum da

lamiya kız valla bende senin gibi düşünüyom acep bizmi görmüyoz.....

Uleynn iki yorumlarınızı okurken gülme krizine girdimm siz çok yaşayın emiii:piha:
Canlarım orta da müzik felan yok hayal eidyoruz:DHerşye bir hayal ürünüdür:D:DDinliyormuş gibi yapın varmış gibi yapın:DYavv ÇAKTIRMAYIN:D:D:D
Maksat muhabbet eğlence olsunn yaa:D

tabi başta video da var bende florida'dan get low şarkısını istiyorum

Tamam canım yayın bugün son yarın akşam yayınlarım:D:D:D:D
Evet başta video vardı ama telif hakkı olur diye kaldırdık:DBiz hayal etmeye devam edelim

şarkı dinlemiyoruz yazıları okuyun ama bi kaç video vardı başlarda onları izleye bilirisinz

Vardııı ama artıkın yok:D:DSiz yine yazıları okumaya devam edinn:D:D:D

İlk mesajımız tuğçemden gelmiş...Tuğçem canım ben boş bırakıyrmıyım hiç burayı yahu:ehi:Hemm öyle boş boş mesaj ne oluyor bakalım insan bir şarkı ister aşkıcığınaa::D:D

Oyy çiçemm benim aşkımcığıma şu şarkıyı istiyorum yani sana:D : sensiz olmuyor yerine konmuyor kimsenin eli senin gibi dokunmuyor karlara inat yürüdüm yollarına adını camlara yazdım okunmuyorr uleynnnnnn:D:D

Okunmazz uleynnnn:D:D:DKızz ne gözell şakrı bu eyleeee:D:D ten kü bebeamm seviomm senii:DMucukkk...

MEÇHULLE MEÇHUL SAATLER SONA ERDİİ...

melekkk fm...

iyi geceler meleklerimm mutlu kalın sağlıkla kalınn huzurla kalın dualarınız kabul olur inşallahhh::):):):)

RÜYANIZ da beni görünn:nur:

not:bu bir nottur:D:D
Konuyu kitliyorum yayın vakti açarık yine:D:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri