1. bLq-

bLq- Forum Okuru

MeLek OLmaya geLdim =)

Konu, 'Deneme Odası' kısmında bLq- tarafından paylaşıldı.

.
    .............

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 14 Haziran 2010
  2. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    hoş geldin tatlım aramıza

3. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    133
    Ödül Puanları:
    63
    aramıza hg cnm..umarım keyifli vakit geçirirsin.

4. bLq-

bLq- Forum Okuru

HoşbuLduk =)

5. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    aramıza hoşgeldin canım
    keyifli forumlar dilerim..:)

MeLek OLmaya geLdim =) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Senin Olmaya Geldim

Senin Olmaya Geldim

Senin Olmaya Geldim Ebru Gündeş , Albüm : Ahdım Olsun Dün akşam yine benim yollarıma bakmışsın Gelmeyince üzülüp perdeyi kapatmışsın Kalbindeki derdine derman olmaya geldim Sakın artık üzülme sende kalmaya geldim Yıllar var ki hasretim o gülyüzüne Kararlıyım bu gece senin olmaya geldim Benim için ağlayıp, hep gözyaşı dökmüşsün Yollarıma bakıpta hep boynunu bükmüşsün Kalbindeki derdine...
  2. Güllü - Senin Olmaya Geldim

Güllü - Senin Olmaya Geldim

Dün akşam yine benim yollarıma bakmışsın Gelmeyince üzülüp perdeyi kapatmışsın Kalbindeki derdine derman olmaya geldim Sakın artık üzülme sende kalmaya geldim Yıllar varki hasretim o güzel yüzüne kararlıyım bu gece senin olmaya geldim.. Benim için aglayıp gözyaşları dökmüşsün Yollarıma bakıpta hep boynunu bükmüşsün
  3. Soner Arıca - Akşam Olmadan Gel

Soner Arıca - Akşam Olmadan Gel

akşam olmadan güneş batmadan gel geeeeel beni yalnız bırakma beni sensiz bırakma (2x) korkuyorum gecelerin karanlığında korkuyorum sessizliğin çığlıklarından böyle yaşamaya alışkın değilim korkuyorum gelecek yarınlarımdan (2X) hasret gelmeden sabrım bıtmeden gel geeeeel beni yalvartmadan beni çıldırtmadan gel(2X) (ağlatmadan gel) sen mi yazdın benim alın yazımı sen mi çizdin...
  4. Bahar Olmadan Gel

Bahar Olmadan Gel

Açsın aşk çiçekleri Tutuşsun bedenlerimiz Sevişirken bulutlarda Sevgisiz kalmadan gel Sıcaklığına dokunmak Gözlerinde kaybolmak Kalbimin atışını Hissetmen için gel Soğuklarda baharım ol Gir gönlüme canım ol Sensiz yaşamak çok zor Baharı beklemeden gel

Sayfayı Paylaş