Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0

  Melek Sözlük KURALLAR - Okumadan KONU AÇMAYIN - CEVAP YAZMAYIN!

  Konu, 'Melek Sözlük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

  MELEK SÖZLÜK KURALLARI
  -KENDİ SÖZLÜĞÜMÜZÜ YAZIYORUZ-

  Kendinizi bir yazar olarak düşünün...

  Melek sözlük; -kişiler, olaylar, tanımlar, durumlar, kelimeler- her türlü kavram hakkında yorum yapılabilecek bir platformdur. Bu sözlük meleklermekani.com üyelerinin düşünceleri ve fikirleri üzerinde gelişecektir. Tamamen üyelerin kendi görüşleri doğrultusunda yorumlanacak kelimeler/terimler ve/veya kişiler yer alacaktır.


  Melek Sözlük’ün tam olarak işlevini yerine getirebilmesi için kurallara mutlak surette riayet edilmesi, belirlenen formatın dışına çıkılmaması gerekmektedir. Melek Sözlük’te yazılanlar direkt okuyuculara yöneltilerek yazılacaktır, bir yazarın kitabında yazdığı gibi.

  örnek: Başlık: "Melek"

  Işıktan yaratılmış nurdan varlık

  örnek: Başlık: "Anne"

  Herşeye koşan, yüce duygulu, anlayışlı insan  1.Mesaj yazan kişilerin yorumlarına hitap eden, başkalarının yazdıkları hakkında yazı yazmıyoruz “sen böyle demişsin ya…” gibi… Sadece bize ait olan kendi düşüncelerimizi kelimeler ile oluşturup cümleler halinde yazıya çeviriyoruz.

  2. Hiçbir şekilde başka yerlerden direkt alıntı yapmıyoruz, bilgi sahibi değilsek bile, edindiğimiz bilgiyi kendi cümlelerimizle veriyoruz. Direkt alıntı mesajları silinecektir.


  3.Mesaj alıntısı yapmıyoruz, kimseye cevap vermiyoruz, amacımız tartışmak değil sadece kendi bilgimiz dahilinde yorum yapmaktır.


  4.Melek Sözlük’te hiçbir üyenin adı konu başlığı olarak açılmayacaktır, aksi halde konu direkt silinir.


  5.Başka bir üyenin verdiği cevabı aynen yazmak yasaktır, herkesin özgün düşüncelerinin yer alması gerekmektedir.


  6.Bir konu açtığımızda yapacağımız ilk şey yorumlanmasını istediğimiz terim hakkında ilk yorumu yapmaktır o kadar, “lütfen cevap yazın”, “sizce bu nasıl”, "eline sağlık", "çok güzel yazmışsın", "emeğine sağlık", "kesinlikle katılıyorum" gibisinden yorumlar asla yazılmayacaktır. Burada amaç diğer üyelerle tartışmak değil, okuyucumuza bilgimizi ve fikrimizi sunmaktır.

  7.Bir konuda sadece 1 (BİR) mesaj yazılacaktır. Daha sonra değiştirme yapmak isteyenler olurlarsa düzenle butonuna tıklayarak gerekli düzenlemeleri ya da eklemeleri yapabilirler.

  8.Bir üye Melek Sözlük’te bir günde en fazla 2 (İKİ) konu açabilir. Konularda bilgi birikimi olması ve insanların iştirak edebilmeleri amacıyla bu kurala dikkatle uyulması gerekmektedir.


  Konu başlıklarının meleklermekani.com ve Melek Sözlük bölümüne yakışır şekilde seçilmesi, uç noktalarda konular bulunmaması, hassas siyasi konulara girilmemesi, hakaret sayılabilecek yorumlardan kesinlikle kaçınılması önemle rica olunur.

  NOT: Bu kurallara uymayan mesajlar sualsiz silinecektir. Bilginize...

  NeMeSiS


   
Melek Sözlük KURALLAR - Okumadan KONU AÇMAYIN - CEVAP YAZMAYIN! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Sözlük

  Sözlük

  Bir meselenin aslını araştırmaya, mesnetsiz söz ve yargıları reddetmeye; sabırlı çalışmayla elde edilecek parlak paşarılara delalet eder.Rüyanızda bir sözlük gördüyseniz, kendinize değil de sürekli başkalarına güvendiğiniz anlamına gelir
 2. Lütfen bu sayfada YENİ konu açmayın. Talepler açılmış konuların içinden yapılmakta.

  Lütfen bu sayfada YENİ konu açmayın. Talepler açılmış konuların içinden yapılmakta.

  Arkadaşlar sorununuz ile alakalı açılmış tarot konularına mesaj yazarak açılım talebinde bulunun. Ayrıca konu açmanız değerlendirilmiyor.
 3. melekler mekanın'da uyulması gereken kurallar

  melekler mekanın'da uyulması gereken kurallar

  Melekler Mekanında Gezerken; 1- Kardeşinden Bilgisayar Sırasını Parayla Satın Almak 2- Anneniz Yemeğe Çağırınca Birazdan Geliyorum Diyip Gitmemek 3- Sigara İçtikten Sonra Klawyede Söndürmek 4- Yine mi Yavaş Hulen Bu Site Demek 5-Üye Profiline Girip Tüh ya bana göre değilmiş Demek 6-Bilgisayar Masasına Yuva Yapmak 7-Moderatore PM Attıktan Hemen Sonra Offline...
 4. Hülya Avşar Evde Kural Koydu

  Hülya Avşar Evde Kural Koydu

  hülya avşar resimleri evi haberleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Hülya Avşar Geçtiğimiz gün http://www.meleklermekani.com/magazin/198020-hulya-avsardan-somaliye-yardim.html etmişti melekler. Her anne gibi Hülya Avşar'da bir anne tabiiki nasıl her annenin evinde bit takım kuralları varsa Hülya Avşar'ında kuralları var. Kuralları var var ama kızı Zehra bu durumdan pek...
 5. Hamiş melekler bu konu sizler için

  Hamiş melekler bu konu sizler için

  gebelikte cilt bakımı gebelikte cilt çatlakları gebelikte cilt lekeleri.Hamilelik her yönüyle dikkat ve bakım isteyen bir süreç. Sağlıklı bir bebek sahibi olmanın yanında, annenin de kendine özen göstermesi arzulanan ve gözardı edilmemesi gereken bir nokta gebelikte karşılaşabileceğimiz bazı cilt sorunları bura melekler Hamilelik süresince de güneşten korunmaya özen göstermek gerekir....
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş