1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

**melek yüzlüm**

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

melek yüzlüm şiir < Konu Resmi..>

Seni öyle sevdim ki mısralara dökemem
    Yüreğime kazıdım ordan alıp sökemem
    Yerine başkasını yemin olsun sevemem
    Sen benim melek yüzlüm şiir gözlümsün
    Dağlarıma kar yağdırsan da
    Saçlarıma ak düşürsen de

Gözlerimden kan akıtsan da Sen benim melek yüzlüm şiir gözlümsün
    Seni sevmek beni ipe götürse de
    İpleri çürütene dek seveceğim
    Sen mutlu ol dertlerle ben öleceğim
    Sen benim melek yüzlüm şiir gözlümsün

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: **melek yüzlüm**
    canım sen naptın yaaa.ben zaten acayıp duygusalım bugunlerde aglamaktan bıttım bugun.ınankı ıyıkı buraya uye olmuşumm ıyıkı sızlerı tanımışımm.iyikı warsınn canım benımm.iyikı warsınız meleklerımm.hepınızı çok sewıyorummm

3. ozlemtuana

ozlemtuana Forum Okuru

ya bu melek resmi bana ait..nası oluyo?kim izinsiz resmimi aldı?

4. Mimotus

Mimotus Forum Okuru

Doyasıya aşk şiirleri söyleye bileceğiniz bir sevgili istiyorsanız Mstar'a gelin sevdiğiniz kişiyle evlenin :D

5. Mimotus

Mimotus Forum Okuru

Doyasıya aşk yaşamak isteyenleri bir sevgilim olsunda evleneyim diyenleri Mstar'a bekliyorum :D

6. Mimotus

Mimotus Forum Okuru

Mstarda aşk başkadır <3

**melek yüzlüm** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adetim 17 gün geçti melekler acaba Hamile miyim ??

Adetim 17 gün geçti melekler acaba Hamile miyim ??

Merhabalar Biz esimle 3 aydır çocuk yapmaya çalışıyoruz. İlk iki ay tutmadi ve geçikmeden hemen adet oldum.bu ay ise 17 gün gecti henüz adet olmadim.en son 2 aralikta regl oldum.17 ocakta kan testi yaptik. Negatif çıktı. Ama hala adet olmadım ve hiç adet belirtisi yasamiyorum.bugune kadarda maksimum 3-4 gün gecikmistir adetim.kisacasi benim sorum şu kan testi olumsuz ciksada sonradan hamile...
  2. meleklerin özellikleri

meleklerin özellikleri

Merhaba , meleklerin özelliklerini kısaca yazabilirmisiniz ?
  3. Meleklerin sayısı kaçtır?

Meleklerin sayısı kaçtır?

Meleklerin sayısını ancak Allah bilir. Kuran'da ve hadislerde meleklerin sayısı hakkında somut bilgi yok. Ama "Göklerin ve yerin orduları Allah'ındır mealindeki ayetlerden yapıldı diyebiliriz ki, meleklerin haddi hesabı bilinmiyor. Vahiy meleği Hz Cebrail Cebrail (aleyhisselam) dört büyük melekten biridir. Allah ona peygamberlere vahiy yapmakla sorumlu kıldı. Adı Kur'an'da üç...
  4. Meleklerin yaratılış gayesi.

Meleklerin yaratılış gayesi.

Allah'ın melekleri yaratması onlara ihtiyacı olduğu için değil. Sebepler dairesi de devletin yürütme organları hükmündedir ki, yukarıdan gelen emirlerin propagandası o daireden yapılıyor. Ama icraatçıları değillerdir ki, saltanat ve idareye ortak olsunlar. O memurların görevi, sadece, o Sultan'ın kudretini, icraatlarını ilan etmektir. Atomdan kainata kadar bitkilerin, hayvanların, dağların ve...
  5. Merhaba Melekler Ailesi

Merhaba Melekler Ailesi

Ben Meral. Sıkıntı dolu bir gün ne yapılabilir diye gezinirken karşıma çıktı burası ve üye olup dijital alemin bir sosyal dünyasına daha merhaba demek istedim. Sağlıklı yaşam konularına meraklıyım, gıda mühendisliği son sınıf öğrenciyim. İnşallah bu sene bitecek...

Sayfayı Paylaş