Melekler araba almak istiyorum bana fikir verin

deniz-07

Rüya Tabiri Editörü
Melekler araba almak istiyorum bana fikir verin
selam meleklerim!........bir konuda fikrinizi almak istiyorum.RABBİM nasip ederse 14 şubata bir araba almak istiyoruz.sizlerden ricam hangi arabaları tavsiye edersiniz...?birde otomatik mi yoksa düz vites mi alayım?tavsiyeleriniz ne olurrr

Tam da bende sana şu arabayı al diyecektim :D:D

Şimdi,

Kaç paramız var, yerlimi düşünüyoruz yabancı mı ? Arabayı kim kullanacak siz mi ?

Diyelimki para sorunu yok ve bir araba alacaksınız arabayıda allah korusun siz kullanacaksınız :D:D

Tavsiye araçlar şu şekilde sıralanabilir.
Ekonomik ve kutu gibi olsun diyorsanız. 1.3 Motor ve dizel opel tavsiye edebilirim size.

Yada Ford Fiesta satın alabilirsiniz Bunların haricinde şahsi fikrimdir fiat yada renault türü arabalara bulaşmayın derim. Hele bu iki markanın otomatiğini bulursanız harika olur.

Son olarak Hyundai Getz Modellerine de mutlaka bakın hem ekenomik hemde hesaplıdır bu üç marka haricinde bence araç almayın.

Kazasız günlerde kullanmanızı diliyorum.

Ne kadarlik bir butce ayirdiniz bilemicem icin araba tavsiye etmek zor tabi ama araba biraz tasarruflu olsun istersen otomatik vitesden kacicaksin cunku normalden daha cok yakit kullaniyo ve motoru 1.6 uzerine cikmasin...AMAAAA ILLAKI RAHATIMA DUSKUNUM dersen tabiki otomatik ve motor gucu 2.0 uzeri olsun derim sonra cruise control, park sensoru , antiblokaj birde icine navigasyon taktir hahaha sonra kral gibi gez toz...

Simdiden hayirli olsun arabaniz kazisiz belasiz insallah kullanin:)

Yok yok bildiğiniz gibi değil. Eskidendi otomatik arabaların daha fazla yakmaları... Şimdi DSG şanzuman üretilmiş durumda tüm markalarda buna geçti olay şöyleki ;

Ayağınız firen pedalında iken yakıt, rolanti kadar yakıyor eskiden böyle değildi, araç otomatik olduğundan sürekli gitmeye çalışırdı bizde firene basar dururduk buda gereksiz yakıt tüketimine neden olurdu. Artık böyle değil. Bence Otomatik Triptonik bişey almak lazım :)

Yok yok bildiğiniz gibi değil. Eskidendi otomatik arabaların daha fazla yakmaları... Şimdi DSG şanzuman üretilmiş durumda tüm markalarda buna geçti olay şöyleki ;

Ayağınız firen pedalında iken yakıt, rolanti kadar yakıyor eskiden böyle değildi, araç otomatik olduğundan sürekli gitmeye çalışırdı bizde firene basar dururduk buda gereksiz yakıt tüketimine neden olurdu. Artık böyle değil. Bence Otomatik Triptonik bişey almak lazım :)

yeni modeller eminim gelismistir ama biraz daha eskiye donersek tabi ... Citroen 5 vardi bizde otomatik dizel 700km gidiyodu bir depo ile simdi BMW 318 var duz vites ve benzinli onunlada 700 km yakin gidiyorum yani aradaki fark cok cok buyuk ki dizelin benzine oranla iki kat gitmesi lazim sebebini galariye sordugumda otomatik arabanin cok yaktigini soyledi ordan aklimda kalmis

bence de otomatik. ben kendim mercedes kullaniyorum otomatik diesel benzin. hic sorun yok gayet memnunum. araba modellerini fazla bilmeme ama smart cok hosuma gidiyor. kazasiz belasiz kullanirsin insallah arabani.

mercedes A-klasse kullaniyorum otomatik
düz vitese aliskindim biraz tuaf geldi baslarda ama simdi cok sevdim otomatik herkeze tavsiye ederim :D

(esim süpriz bi sekilde aldi cok begenmesemde idare ediyorum :) ama gözüm mercedes b-klasselerde :D hastayim o arabaya hahahahaha))

Tam da bende sana şu arabayı al diyecektim :D:D

Şimdi,

Kaç paramız var, yerlimi düşünüyoruz yabancı mı ? Arabayı kim kullanacak siz mi ?

Diyelimki para sorunu yok ve bir araba alacaksınız arabayıda allah korusun siz kullanacaksınız :D:D

Tavsiye araçlar şu şekilde sıralanabilir.
Ekonomik ve kutu gibi olsun diyorsanız. 1.3 Motor ve dizel opel tavsiye edebilirim size.

Yada Ford Fiesta satın alabilirsiniz Bunların haricinde şahsi fikrimdir fiat yada renault türü arabalara bulaşmayın derim. Hele bu iki markanın otomatiğini bulursanız harika olur.

Son olarak Hyundai Getz Modellerine de mutlaka bakın hem ekenomik hemde hesaplıdır bu üç marka haricinde bence araç almayın.

Kazasız günlerde kullanmanızı diliyorum.
çok teşekkür ederim sadminim ford fiesta dizel otomatik düşünüyodum bende .

bence de otomatik. ben kendim mercedes kullaniyorum otomatik diesel benzin. hic sorun yok gayet memnunum. araba modellerini fazla bilmeme ama smart cok hosuma gidiyor. kazasiz belasiz kullanirsin insallah arabani.

Benim boyum 1.78 oldugu icin smarti pek kendime yakistiramamhahaha ama bayanlarda guzel duruyo:) mercedes demiskende soylemeden gecmeyim valla E klasen 2011 modeline hastayim

Benim boyum 1.78 oldugu icin smarti pek kendime yakistiramamhahaha ama bayanlarda guzel duruyo:) mercedes demiskende soylemeden gecmeyim valla E klasen 2011 modeline hastayim

esimin kaza yapmadan önceki arabasi e klasseydi simdi kendisi mercedes cip ml 270 aldi
benide a klasseyle kandiriyor hahaha
mercedesler gercekten cok rahat ve harika oluyor.....

Geri