Melekler Ayaklarınız Kaç Numara?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Melekler Ayaklarınız Kaç Numara?
ayakkabı numarası
ayak numarası

Melekler, bakalım ayak numaralarımız kaçmış? Tabi spor ve klasikte değişir ama ortalama numaranızı söylerseniz, Melekler Mekanı ayak numarası ortalamasını bulabiliriz. Bakalım küçüklüğünden dolayı çocuk reyonlarına bakanlardan mısınız, yoksa büyüklüğünden dolayı kızarıp bozarıp bunun iki numara büyüğü yok mu diyenlerden mi ? :D:D

ayaklar-2c.jpg

benm 36.5 bazen 36 tam gelir bazende 37 bazen ikiside olmaz 36.5da zor bulunuyo ben çok şansızım bu konuda valla cingen işi ayaklarım :D:D

36 numara ayaklarım ve cok memnunum küçük olmasından cünkü ayak büyüdükce ayakkabıların modeli duruşu herşeyi değişiyor

Ay ben yalnız değilmişim hahaha etrafımda benim ayak numaramda kimsem yok sizleri öğrendiğim iyi oldu bende kalıbına göre 35,5/36 numara giyiyorum bu arada titanım sen niye yazmadın ayak numaranı aşkolsunuz merakımızı giderseydiniz keşke:D:D

bana ayaklarin kücük derlerdi o diyenler sizin ayakalrinizi görsünler hahaha
minik ayakli meleklerim benim :D:D
benimkide 37 numara... hamisligimin son 2 ayina girdim ayaklarim ara ara sis oluyor o zaman biraz sIKIyor arrtik su iki ay icin artik bir 38 numarali ayakkabi almam gerek :D

Geri