Melekler Bebeğinizin Cinsiyetini Bilmiyorsanız Çin Takvimiyle Öğrenin!!

hatiss

Yeni Üye
Üye
Melekler Bebeğinizin Cinsiyetini Bilmiyorsanız Çin Takvimiyle Öğrenin!!
çin takvimi,çin takvimi doğru mu,

Melekler bu Çin takvimini ben bir çok kes tanıdıklar üstünde denedim ve hep olumlu sonuç aldım yani doğru çıkıyor güvenebiliriz tabiki de Takdir yine Allahın ama denemekte fayda var derim aşağıdaki tablo dan hemencecik öğrenin ve bizimlede paylaşın bakalım bebeğiniz kız mı erkek mi ama herşeyden önce sağlıklı olması dır tabikide Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar versin herkesin yüzü gülsün;

hesap-35a.png

Hangi ayda, kaç yaşında hamile kaldınız? Bu iki sorunun yanıtıyla, Çin'de 700 yıldır uygulanan bir yöntemi kullanarak çocuğunuzun cinsiyeti konusunda doğru bir tahminde bulunabilirsiniz.

Birçok Asya ülkesinde bebek bekleyen çiftler, teknolojik gelişmelerle bebeklerinin cinsiyetini erkenden öğrenseler de, emin olmak için 'Çin Takvimi' ve halk inanışlarına da başvuruyor. Annenin yaşı ile hamile kaldığı ayın bilinmesi durumunda yüzde 90 doğru sonuç verdiği iddia edilen ve Çinli astroloji bilginlerince hazırlanan Çin Takvimi, Çin'de 700 yıldır kullanılıyor.

21 yaşında kız çocuk olasılığı fazla
Çin Takvimine göre, annenin yaşının hamile kalınan ayla kesiştiği nokta bebeğin cinsiyetini ortaya çıkarıyor. 30 yaşındaki bir anne adayının mart ve mayısta hamile kalması durumunda bebeğinin cinsiyeti kız, diğer tüm aylarda ise erkek olurken, 21 yaşındaki anne adayının ocakta hamile kalması durumunda bebeğinin cinsiyeti erkek, diğer tüm aylarda kız oluyor.

Geri