Melekler Bir Sorum Var

ReBeLLa

Yeni Üye
Üye
Melekler Bir Sorum Var
palette saç boyası kullananlar
Selam kızlar saçlarıma okullar kapandı diye sarı röfle yaptırmıştım. Asıl rengi koyu kestane şimdi okullar açılıyor malum saçlarımı tekrar boyamam lazım :D Palette 6.0 koyu kumral saç boyası aldım saçlarım kirlendiğinde boyamaya başlayacağım. Bu markayı ilk defa kullanacağım boyanın dayanma süresi hakkında bilgi verebilir misiniz bana acaba ne kadar süre saçımda kalır ne zaman akmaya başlar şimdiden teşekkürler meleqlerim ;)

palette çok çabuk akıyo yada ben kızılını denemiştim ama loreal in boyaları çok kalıcı değiştirebiliyosan ondan al uzun ömürlü olur:)

Bence boya markalarına bağlı olduğu kadar, renklerine görede değişiyor boya renginin ömrü. Bende kızıl taşıdım kaldı ki kızıl her markada çabuk akan bir boyadır. Bir de saçlarını yıkama sürene bağlı, yani çok sık yıkarsan benim gibi, boya renginin ömrü kısa olur :) Senin saçların şuan da açık renk, o yüzden daha çabuk akar bilgin olsun :) Ama yinede boya o marka renge, çünkü bildiğim kadarıyla palette renkleri çok canlı oluyor :)Şimdiden güle güle kullan saçlarını :)

selam canım deriye su geçmesini engelleyen saç boyaları caiz değil,
su geçiren boyalar caiz, böyle saç boyaları satılıyor

siyaha boyatmak iyi değil derler, çünkü peygamber efendimiz bir adamın evleneceği kıza genç görünmek için sakalını ya da saçını siyaha boyadığını görmüş ve yasaklamış siyaha boyamayı

mesela Koleston su geçiren bir markaydı galiba,yanlış hatırlıyo olabilirim, yine de aldığın yere sor ya da arkasında yazar belki

Geri