melekler; cildimde sorun var bi öneri lütfen...

tuğba88

Yeni Üye
Üye
melekler; cildimde sorun var bi öneri lütfen...
ben çok açık tenliyim ve cildim de sivilce oluşumuna biraz müsait ama tatile çıkana kadar cildimde hergangi bi sorun yoktu tatilde sıcak güneş ve nemin etkisyle yüzümde sivilceler oluşmaya başladı ve hala şuanda da sorun mevcut cilt temizliği için rosensenin temizleme köpüğünü tonik olarak saf gül suyu ve nemlendirici olarak da günde bi kere tamamen doğal olan bi nemlendirici kullanıyorum sizce ürünleri mi değiştireyim ya da sivilce oluşumunu engelleyecek tavsiye edebileceğiniz bi ürün var mı?yardımlarınızı bekliyorum..
sorunumu biraz uzun yazdım galiba ama sıkılmayın okuyun tamam mı:)

Sivilce İçin maskeler

Benimde çok sivilcem vardı ama artık neredeyse hiç yok yinede geri çıkmaya başladı çünkü kükürtlü sabunumu kaybettim ben sivilcelerimden kükürtlü sabun sayesinde kurtuldum eczaneden alın pahalıda değil 2,5 milyon ben aldım ve her gece bolca yüzüme sürüp uyudum sabahta yıkadım. İlk günden fark ediyor.

Sivilce İçin maskeler

Arkadaşlar benim cildim normalde düzgün ve yağlı. Fakat öyle bir duruma geliyorum ki yüzüm harita gibi oluyor sivilceden gözükmüyor neredeyse ve abartmıyorum. Kükürt sabunu olsun maskeler olsun her şeyi denedim. İstediğim sonuca ulaşamıyordum. Son bir haftadır yüzümü sabah akşam sodayla yıkıyorum. Ben cildime çok sıklıkla bakan bir insan değilim. Buna rağmen cildim düzeldi. Size sodayı tavsiye ediyorum. Bildiğiniz maden sodası ve göreceksiniz ki sizde olumlu yanıtlar alacaksınız.
NOT: Yüzünüzü sodayla yıkayınca suyla durulamayın. Sodanın ağzını açık bırakmayın onun asidi önemli olan. İnşallah size de faydası olur bana olduğu gibi.

Sivilce İçin maskeler

Benimde çok sivilcem vardı ama artık neredeyse hiç yok yinede geri çıkmaya başladı çünkü kükürtlü sabunumu kaybettim ben sivilcelerimden kükürtlü sabun sayesinde kurtuldum eczaneden alın pahalıda değil 2,5 milyon ben aldım ve her gece bolca yüzüme sürüp uyudum sabahta yıkadım. İlk günden fark ediyor.

Sivilce İçin maskeler

Benimde sivilcelerim vardı. Güzel bir maske buldum ve 1 haftada düzeldi. Akşam yatmadan önce bebek pudrası ve limonu karıştırın yeteri miktarda, yüzünüze sürün ve 15 dakika bekleyin. Sonra bol suyla yıkayın ve sabah kalktığınızda nemlendirici sürün. 1 hafta tekrarlayın bu işlemi kesin çözüm.

Sivilce İçin maskeler

Arkadaşlar sivilceden kurtulmanın tek yolu bence her iki günde bir yüzünüze iki yumurta sarısı ve bir çorba kaşığı badem yağı karıştırıp yüzünüze sürün 15 dakika bekledikten sonra ılık suyla yıkayın. İnanın faydasını göreceksiniz.

Sivilce İçin maskeler

Selam arkadaşlar benimde cildim çok yağlı ama televizyonda öğrendiğim şeyi uyguladım ve inanın işe yarıyor. 2 tane çileği çatalla ezip püre haline getirin, içine bir çay kaşığı zeytinyağı ve bir çay kaşığa da bal koyup karıştırın. Sonra pamukla yüzünüze sürün 45 dakika bekledikten sora ılık suyla yıkayın ve farkı görün. Ben yaptım çok işe yarıyor tavsiye ederim. Teşekkürler.

Bir tanede ben yazayım arkadaşım umarım kurtulursunuz.
İlk önce bir tabağın içinde 2 tatlı kaşığı gül suyu koyun sonrada bir tatlı kaşığı pudra koyun karıştırıp yüzünüze sürün 20 dakika bekleyin yüzünüzü yumuşatıp gözenekleri açıyor vede 1 hafta boyunca günde 1 kere yaparsanız 2 haftada sivilceleri tamamen geçiriyor.
Yani en azından gençliğimde geçirmişti :D:D

arkadaşlar tavsiyeleriniz için çok tşk ederim inş. bir an önce cildim eski sağlığına kavusur cilt güzelliği herşeyin başı

bende limon ve pudra ise yariyo diye duydum beni hic sivilce sorunum olmadi ama arkadasim cok cekti.. pudra ve limon suyunu karistir krem haline getir yüzüne sür 10 dk bekle yika bunu 2 günde bi tekrarla

Geri