MELEKLER!...Hayatınızı iki döneme ayıracak olsanız bu hangi şekilde olurdu

hayatımdaki dönüm noktam annem ile ananemi kaybettiğimde başladı.12 yaşında annesiz kalmak büyüttü beni.hayata sımsıkı tutundum ve bugünlere geldim çok şükür.o zamanlar evde babam kardeşim ve ananeme bakan küçük kadınken şuanda anneyim.büyümüşüm farketmeden :) sonra eşimi tatilde tanımış olmak.ben dinlenmeye gidiyorum derken hayat arkadaşımı tanımaya gitmişim meğer :) o kadar açık giyinen deli bir ruhum vardıki eşimden sonra hersey değişti.kendi isteğimle kapandım.dünyam değişti eşimin sayesinde.onu çooook sevmişim :) ve hamile kaldığımı öğrendiğim anda ki heyecanım ile doğum yaparken ki acılarımı unutmam imkansız :) diğer hayatımsa rabbimin bana olan emaneti canım kızım :)

benim hayatimdaki donum noktam edebiyat fakultesine degilde iktisat fakultesinen yerlestirildigim gun degisti asla kapanmam derdim kapandim okumaktan vazgectim neredeyse 1 ay hic yerimden kalkmadim donmus gibiydim ama sonra farkli kitaplar okudum hic okumam dedigim bi yazarin kitabiyla hayata dondum okula devamettim artik o femminst kiz tam olarak sosyalist karakter ben bianda baska biri oldum hatta beni basimda esarpla goren arkadaslarim inanamamisti universte kapisinda guvenlikle kavga ettim esarbim icin yani ben istedigim olmadiginda isyanetmek yerine duruldum ve nereye yonelicemi sectim tabi esimle tanistigim gunse ben ben oldum aslinda o yonelis eksikti esimle tamamlandi biz ikizsit hemde iki eksik parcaymisiz ve anladimki benim sakin bi yanimda varmis sabrimda varmis ben dayananmam dedigim seylere daynabilirmisim ben kendimden cok birinin isteklerinide dusunurmusum ve beni hayatta babamdan baska bi erekekte cok sevebilirmis bunu ogrendim es olmanin aile olmanin agirligini ogrendim bana kimse karisamaz derken hayatimda her yaptigimin haberini verirmisim demekki ben ailem hep derdi seninle evlenen yandi sen dedigim dediksin sen sIKINtiya gelemezsin istedigin olmazssa ortaligi yikarsin demekki insan degisirmis ben evlenince bunu ogrendim

ben esimle tannistigim zaman dan itibaren öncesi sonrasi diye ayirirdim.cocukluk yillarimi silerdim ,yasamadigim genckizlik zamanlarimida silerdim malesef.....

bende 17 ve 21 yas arası sılerdımm dediğn gibi elifcım cocukluğum ve esımı tanıdığım donem bambaskaydı.........

bende eşimle tanıştığım dönem dönüm noktam hayata bakışım ounla değşti erkeklerden nefret ediyordum güvensizdim kimse evet diyemedim hayatıma sokmadım hayatıma ilk giren kişi güveni tam anlamıyla eşimle taddım diyebilirim evliliğimde tam bir dönüm noktası evlilik insanın yaşayabiliceği muhteşem bişey tabiki sevdiğin biriyle olunca....insan evlenince duruluyo ama ben o cıvıl cıvıllığımdan hiç birşey kaybetmedim hala eşimle flört ettiğimiz zamanlardaki gibiyim ama dozunda hep bir kontrolcü tavrım oldu zaten kendimi kntrol edebiliyorum eşimde müdahale etme gereği duymuyor buyüzden ne ben hep büyümüş edasında olma gereği duyoyorum ne de çok cıvıtıyorum yaşamadan zevk alıyorum eşimle...kimseler olmasada onun desteği dokunuşu bakışı sesi yetiyor herkesten uzağım hiç yaşamadığım dönemi yaşıyorum ailemden uzaktayım ki ben bir gün ayrı geçirmedim ama şuan eşim yokluklarını hissettirmiyor çok mutluyum allahım hiç kimsenin evini düzenini eşiyle arasını bozmasın hep mutlu olalım melekler bu arada arzucum tebrik ediyorum seni,çok güzel bir konu herkesin ne çok konuşacağı konu varmış dilimiz düştü valla hahaha

teşekkür ediyorum elifcim konuşmaya hepimiz ihtiyacı var topıkler sayesınde ceşitli konularla kendımı analatabılıyoruz acıkcası benım donum noktam evliliğim hemde oyle boyle değil.. eşim hayatıma gırdı bambaşka oldum eşimle okadar çok şey yasadıkkı ama suanda 7.yılımızdayız.birbirimizden çok şey öğrendik.mutluyuz ikimizde Allahıma cok şukur bana çok sey oğrettı mutlu olmayı sevmeyı güçlü olmayı,herseyı her duyguyu bana güç verdi once Allah sonra eşim bazen arkadasım ,bazen esım,bazen kardeşim ....Rabbım onu benden almasın uzun ömür versinn ......ondan baska kımse benı anlayamaz....

teşekkür ediyorum elifcim konuşmaya hepimiz ihtiyacı var topıkler sayesınde ceşitli konularla kendımı analatabılıyoruz acıkcası benım donum noktam evliliğim hemde oyle boyle değil.. eşim hayatıma gırdı bambaşka oldum eşimle okadar çok şey yasadıkkı ama suanda 7.yılımızdayız.birbirimizden çok şey öğrendik.mutluyuz ikimizde Allahıma cok şukur bana çok sey oğrettı mutlu olmayı sevmeyı güçlü olmayı,herseyı her duyguyu bana güç verdi once Allah sonra eşim bazen arkadasım ,bazen esım,bazen kardeşim ....Rabbım onu benden almasın uzun ömür versinn ......ondan baska kımse benı anlayamaz....

pardon eylulcum dıcektım elıf yazmısım hahaha

Geri