melekler herkes kendisini seçsinn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kendine küstü meLek... meLek olayım derken

Kendine küstü meLek... meLek olayım derken

Beni tanıdıqın qün bir melek yarattın sen.Gel qör ki artık o meleqin elleri tutmuyor,ßacaklarının üstünde duramıyor o..O melek qöremiyor,. Duyamıyor.. hic bir Lanet olası seyi yapamıyor.! Melek. ama hiçbir ise yaramıyor.! Ne dersin?Sence kas yaparken qöz cıkarmak böyle birsey deqil mi yoksa?! Kendine küstü melek.. melek olayım derken. Neyi var bugün?! Yok birseyi.Sadece yasadıqı Lanet olası...
  2. Haydi melekler kendimizi yenileyelim.

Haydi melekler kendimizi yenileyelim.

Kendinizi Nasıl Yenilersiniz? Durun ve düşünün sadece okumayın! İçinizden şimdi nasıl olmak, nasıl davranmak ve nasıl yaşamak geliyor? Yeni bir "siz" mi istiyorsunuz? Bu çok zor değil.. Hayatınızda yapacağınız dakikalık değişikliklerle yaşamınızı farklılaştırabilirsiniz. 1- Öncelikle kıyafetlerinize kendi yorumunuzu katın. Resimle ya da fotoğrafla ilgilenin. Neyi, nasıl...
  3. Meleklerimizin Herkesden Sakladığı Kocişleri...buyrun...=)

Meleklerimizin Herkesden Sakladığı Kocişleri...buyrun...=)

Sevgili Melekler, yemedim,içmedim,sürekli araştırdım ve büyük uğraşlar sonucunda,size merak ettiğiniz 3 meleğin kocişlerinin resimlerini buldum..buyrun bakalım....orkide,pelinsu ve hayal meleklerimize saygılarımı sunuyorum.... öncelikle orkide meleğimizin eşinin küçüklüğüne inmeye ne dersinizbebisimbebisim orkidenin eşinin gençliğinde fabrikatörün oğlu olduğunu duymuştunuz...
  4. kendimden ve herkesten nefret ediyorum

kendimden ve herkesten nefret ediyorum

herkesten nefret ediyorum hayatım çok kötü bir durumda herşey alabora oldu inandığım herşey boş hanginiz kilolu olduğu için aldatıldı mazeretmi bu şimdi yanlız ve yorgunum artık neye ve kime inanayım bilemiyorum. işin kötü tarafı herkesin sana bi pislikgibi bakması canım cicim diyenlerin duyunca ee arkadaş oda biraz zayıflasaydı demeleri canım çok yanıyor artık yeterrrrrrrrrrrrrrrrrr senden...
  5. Herkese Hayırlı cumalar melekler kızlar

Herkese Hayırlı cumalar melekler kızlar

Hayırlı cumalar melekler cuma gününün önemi cuma gününün fazileti.Melekler Peygamber efendimiz s.a.v. bir hadis-i şerifte buyurduki Allah-u Teala her cuma günü altıyüzbin kişiyi cehennemden azad eder. bende biraz cuma gününün faziletlerinden bahsetmek istedim Rabbim cumamızı bayram eylesin hakkıyla ihya emeyi hepimize nasip eylesin Cuma, müminlerin bayramıdır. Cuma günü yapılan...

Sayfayı Paylaş