1. bircehavva

bircehavva Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

melekler herkese tavsiye ediyorum özellikle hamiş olmak isteyenlere

Konu, 'Gebelik' kısmında bircehavva tarafından paylaşıldı.

[TD="width: 11"]< Konu Resmi..>
    [/TD] [TD="width: 648"][TABLE]
    <TBODY>[TR]
    [TD="width: 100%"]
    [TABLE]
    <TBODY>[TR]
    [TD="class: bod, align: left"]2012 İlkbahar KBT & Ruhsal ve Bedensel Arınma Tarihleri Açıklandı
    [/TD]
    [/TR]
    </TBODY>[/TABLE]

[TABLE]
    <TBODY>[TR]
    [TD="width: 196"][TABLE]
    <TBODY>[TR]
    [TD][TABLE]
    <TBODY>[TR]
    [TD="class: bod, bgcolor: #fbfbfc"]< Konu Resmi..>
    [/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="class: bod, bgcolor: #ffffff"]Sağlıklı bir yaşama adım atmak için Afyon Sandıklı Termal Park Otel'in düzenlediği, İlkbahar Kozmik Beden Temizliği & Detoks kamplarının ilki 01 Nisan - 08 Nisan 2012 tarihleri arasında gerçekleşecek. Ruhsal ve bedensel arınma metotlarının Ahmet Maranki danışmanlığında, uzman doktorlar ve KOBIK ekibi tarafından uygulandığı kamplarımız nisan ve mayıs aylarında
    [/TD]
    [/TR]
    </TBODY>[/TABLE]
    [/TD]
    [/TR]
    </TBODY>[/TABLE]

[/TD]
    [/TR]
    </TBODY>[/TABLE]
    [/TD]
    [/TR]
    </TBODY>[/TABLE]
    [/TD]

melekler herkese tavsiye ediyorum özellikle hamiş olmak isteyenlere konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamiş olmak isteyenler inşallah bir çare olur..

Hamiş olmak isteyenler inşallah bir çare olur..

bal tarçın çörekotu bal çörekotu tarçın çörek otu karışımı çörek otu karışımı Hamiş kalmak için: KARANFİL: HAMİLE KALMAYI KOLAYLAŞTIRIR. HER GÜN YEMEKLERDEN SONRA ALINAN BİR KARANFİL HEM AĞZINIZIN HOŞ KOKMASINA HEM DE HORMONLARINIZIN ÇALIŞMASINA YARAR. HAMİLELİKTE RAHİMİ KUVVETLENDİRİR. NORMAL DOĞUM YAPACAK OLANLAR, DOĞUMA BİR AY KALA HER GÜN BİR ÇAY BARDAĞI SICAK SUYA 1 KARANFİLİ 5 DAKİKA...
  2. hamiş olmak istiyorum

hamiş olmak istiyorum

merhaba ,ben uzun zamandır bu siteyi takip ediyordum ama artık aranıza katılma gereği duydum.. Benım adetime 5 gün var.fakat son üç gündür leke geliyor,adet kanaması değil bu kesin ama sizce nedendir.İdrar yolu iltihabından falan kanama olurmu sizce? Kafam çok karıştı bana akıl verirmisiniz..
  3. Hamiş melek olmak isteyen üyelerimiz!

Hamiş melek olmak isteyen üyelerimiz!

Sevgili meleklerimiz eğer bebek bekliyorsanız ve hamileyseniz buraya bunu belirterek bizlerle paylaştığınız takdirde sizlere özel yani hamiş üyelerimize özel rütbe başlığını vererek renginiz değişiyor ve forumda hamiş melek olduğunuz bu şekilde daha bir belli oluyor.Eğer sizde hamişseniz ve hamiş melek rütbe başlığını almak istiyorsanız nicklerinizi bu başlık altından buraya yazarsanız ilk...
  4. Hamiş Melekler Doğumda Eşinin Yanında Olmasını isteyenler Buraya

Hamiş Melekler Doğumda Eşinin Yanında Olmasını isteyenler Buraya

doğumda eşe izin,doğumda eş izni, Melekler doğum biliyorum çok stresli bir süreç heyecanla birlikte korkular da yaşanabilir.Ve en büyük destek böle bir durumda yanımızda eşimizin olmasıdır.Çoğu kadın belkide bunu istiyordur ama istemeyenlerde vardır aranızda..Bazen eşlerimiz böyle bir durumu kaldıramayacağından doğumda bulunmak istemeyebilir.Mesala benim eşim diyor ki sen eğer gebe kalır da...
  5. Oyuncu Olmak İsteyenlere Tavsiyeler

Oyuncu Olmak İsteyenlere Tavsiyeler

Bu konu; oyuncu olmak isteyenlere tavsiyeler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sizlerin de bildiğiniz gibi televizyonda sürerkli yeni dizilerle karşılaşıyoruz. Bu dizilerin birçoğu reyting canavarının kurbanı olarak tarihe gömülüyorlar. Üstelik başrolllerinde usta oyuncular rol alsa bile. Halkın beğenisini kazanmak ve değişik şeyler üretmek her zaman kolay olmuyor. Sektör bu...

Sayfayı Paylaş