Melekler iftar çadırımıza Hoşgeldiniz

Melekler iftar çadırımıza Hoşgeldiniz
miyföy sahurluklar sahurluk yapımı kolay lezzetli menü ve yapımı kaşarlı mantar iftariyelik aahh bu Ramazan Ayının tadını başka ayda alamıyoruz..
en huzurlu en rahat olduğumuz ay.

eee bizim forumumuz da bir iftar çadırı açmazsa ayıp olur..

ramazanın ilk gününden itibaren burada iftar vermeye ne dersiniz..

her gün isteyen üye.. veya şöyle diyelim hızlı olan üye iftarı verir..
ehh iftarı veren mi olursunuz yoksa iftar çadırımıza misafir olan mı olrusunuz bilemem ama herkesi bir şekilde iftar çadırımıza bekleriz..

haydi iftar konumuz hayırlı olsun...

ilk günün ifitarını ben vermek istiyorum.

mercimek çorbamız

< Konu Resmi..>

salatamız

< Konu Resmi..>

kuzu tandır

< Konu Resmi..>

peynirli ıspanaklı domates dolması

< Konu Resmi..>

ramazan pidemiz

< Konu Resmi..>

güllacımız

< Konu Resmi..>

çayımız

< Konu Resmi..>

herkese afiyet olsun

Lamazi

Yeni Üye
Üye
Teşekkürler zagacım menü çorba harici pek iç açıcı değil:Dkuzu etini hiç sevmem güllacıda salatada çok karışık görünüyo ama ramazan pidesiyle mercimek çorbası harika bana ikisi yeter baya uğraşmışın ellerine sağlık :D

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Hay Allahım kendimi yemekteyiz programında sandım birden.:D
Herkese hayırlı iftarlar dilerim Rabbim tutulan tüm oruçları edilen tüm duaları kabul etsin sofralarımızdan bereketi eksik etmesin
bugünkü iftar sofrası için teşekkürler canım:)

Melekler Mekanı fan clup hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
2014 Survivor İzleyenler Fan Club! Haydi Melekler Tıklayın, Yorumlayın! 2014 Survivor İzleyenler Fan Club! Haydi Melekler Tıklayın, Yorumlayın!
survivor 2014, survivor turabi sevmeyenler, survivor 2014 forumu Sevgili melekler, birkaç hafta önce başlayan Survior 2014 heyecanlı yarışmaları ve çekişmeleri ile devam ediyor. Kısa bir süre önce başlamasına rağmen fanatiklerini...
Fan Club 12
Eylülün dedikodu köşesine gelin melekler.... Eylülün dedikodu köşesine gelin melekler....
Kızlar kim kimin hakkında ne düşünüyosa buraya yazsın bakalım birbrimiz hakkında ne söyleyeceğiz benim okadar güzel düşüncelerim varki sizlerinkinide merak ediyorum kızlar ben ölsem benim hakkım da ne sölersiniz hani hoca derya merhume hakkındane...
Fan Club 55
Cimbomlu Meleklerimizin Buluşma noktası Cimbomlu Meleklerimizin Buluşma noktası
Sarı kırmızıya gönül veren ve Galatasarayı seven bütün meleklerimizi buluşma noktamıza bekliyorum.Ve diyorumki kıskananlar çatlasın...
Fan Club 5
MELEK fm SUNAR..dj meçhul yayında..Meçhulle MEÇHULsaatlere hoşgeldiniz... MELEK fm SUNAR..dj meçhul yayında..Meçhulle MEÇHULsaatlere hoşgeldiniz...
sabahat akkiraz melek fm melekfm melekler fm cennetteki melek MELEK fm gururla sunarrrrrrrrrr...:D:D meçhulle...
Fan Club 84
Melekler Mekanı fan clup Melekler Mekanı fan clup
kızlar nie mm fan yok demeyin.. işte artık var... neden mm_? niye mm_? işte...
Fan Club 10