Melekler ilk bakışta hemcinslerimizde en çok neye dikkat ederiz

ben kiloya hiç bakmam kilo sorunum yok..giyimi beni çok etkiler bir bayan için tabi herşeyiyle tam uyum içindeyse ölece bakarım çaktırmadan hahahaama erkekte eşimi özellikle aynı işyerinde farkettim gözlerinin içi gülüyodu sonrada temziliği etkiledi....:)detaylarda sonrasında geldi tabi hahaha

ben herşeyine bakarım saçına makyajına ayakkabısına nasıl kombin etmiş güzelse örnek alırım.:yakala:

Valla aslına bakarsanız bunların hepsine bakarım nasıl yakışmış mı, yakıştırabilmiş mi diye. Şıklarda yok ama mesela eller çok önemlidir benim için, bir de kokusu :D:D
Ama anket zuzunun ve verdiği şıklardan birini seçmem gerekirse saçları seçerim. Çünkü kombin bir şekilde olur onun kendi zevkidir, çantası ayakkabısı da öyle, makyaj desen aşağı yukarı herkes bir kalem bir ruj sürebilir. Ancak saçlar yağlıysa, biçimsizse, kepekliyse işte ona dayanamam herhalde :D:D Yani öncelikle bu şıklar içinde saçlar diyorum :D:D

aynenn tıtanımm genelleme yapmışım aslında deiğin gıbı koku çok onemlı bence ama konbın on sırada olcak sanırım tesekkurelr :)

ilk bakarım şıkmı paçozmu hahaha şaka bi tarafa ilk giyimmine bakarım özellikle ünili kızların kışın ortasında yazlıkmı giymişler die genelde öyle yaparlar bende gülerim bunların ateşi var die :D:D

ben en çok saça dikkat ederim pırıl pırıl bakımlı olan saç kadını her şekilde güzel gösterir eğer saçlar güzelse makyaj falan önemli değil dümdüz upuzun saç herzaman dikkatimi çeker:D:D

Eğer gündüzse ve boya küpünün içine girmiş gibi bir yüz karşıma çıkmışsa ilk önce bu ne alaka güpegündüz diye makyaja bakarım:D:D

Geri