Melekler Kaç Haftalık Hamilesiniz ve Kaç Kilo Aldınız ?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Melekler Kaç Haftalık Hamilesiniz ve Kaç Kilo Aldınız ?
Bu konu; annelerin haftalara göre kilo takibi hakkında bilgi vermektedir. Sevgili gebe meleklerimiz, bu sayfamızdan haftalara göre kaç kilo aldığınızı paylaşıp, kilo alımınızı bu sayfamızdan kontrol edebilir, diğer gebelerle kilolarınız konusunda fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Aman ha dikkat edin, nasılsa gebeyim diye elinize ne geçerse yemeyin. Doktorunuzun sözünden dışarı çıkmayın. :tik:

Evet kimler ne kadarlık gebe ve kaçar kiloda ?

Melekler Ayaklarınız Kaç Numara? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Meleklerim Acaba ben kaç haftalık hamileyim? Meleklerim Acaba ben kaç haftalık hamileyim?
son adet tarihim 23 nisan hcg değerim 77 kaç haftalık hamileyim acaba yardımcı olurmusunuz?
Soru-Cevap 1
Kadınlarin aylık kaç yumurtası olmalı Kadınlarin aylık kaç yumurtası olmalı
Kadınlarda aylık kaç yumurta oluyo ve her iki yumurtalık ta yumurta oluyor mu??
Bilmedikleriniz 6
Kaç Yıldır Meleksin?? Kaç Yıldır Meleksin??
Az önce üye olduğum baktım ve 6 yıl önce üye olmuş ve melekler mekanı ailesine katılmışım. Bu siteyi açan ve dünyanın bir çok yerinden kişiyle tanışmamıza vesile olan patron ve patroniçemize çoookkk teşekkür ediyorum.Ve hanımlar sizlere soruyorum...
Melekler Cafe 5
FSH hormonu değeri kadınlarda normalde kaç olmalıdır? FSH hormonu değeri kadınlarda normalde kaç olmalıdır?
fsh hormonu nedir,fsh hormon yüksekliği nedenleri,fsh hormon yüksekliği,fsh hormonu normal değerleri,fsh hormonu hakkında bilgiler Kadında FSH hormonu (Follicle stimulating hormone, Folikül uyarıcı hormon) beyinde hipofizden salgılanır...
Tüm Sağlık Konuları 0
Melekler Ayaklarınız Kaç Numara? Melekler Ayaklarınız Kaç Numara?
ayakkabı numarası ayak numarası Melekler, bakalım ayak numaralarımız kaçmış? Tabi spor ve klasikte değişir ama ortalama numaranızı söylerseniz, Melekler Mekanı ayak numarası ortalamasını bulabiliriz. Bakalım küçüklüğünden dolayı çocuk...
Anket : 100 kişiye sorduk 10