Etiketler:
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    283
    Ödül Puanları:
    63

melekler kocam televizyon bağımlısı yardım

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Meleklerim benim kociş akşam işten gelince ya tv başında ya pc başında benimle hiç konuşmuyo beni duymuyo bile bu konuda ne yapabilirim yardımlarınızı bekliyorumm

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. aysima_

aysima_ Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    tv yi boz tatlımm =)))))))))))):clapping:

CeMoŞ ve ahueda bunu beğendi.
  3. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    bi dua var narcicegim... bu duayi suistimar etmemek sartiyla oku. Cünkü okuduktan sonra o kisi senin ne gibi niyet etiysen onu yapiyor

bak söyle:

3 kere Niyetin neyse tut "Allahümme ya vedud" de ve ona caktirmadan üfür

Allah c.c. yardimcin olsun

narçiçeğimm bunu beğendi.
  4. narçiçeğimm

Beğenilen Mesajlar:
    283
    Ödül Puanları:
    63
  5. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113
    Ya şöylede yapabilirsin. Kumandayı kaldır bi kaç gün ortadan :D:D O zaman belki işe yarar. Baktın ki işe yaramıyor sende tv bağımlısı ol birlikte takip edin tv yi ve dizileri yapacak bişey yok :D:D

6. narçiçeğimm

Beğenilen Mesajlar:
    283
    Ödül Puanları:
    63
melekler kocam televizyon bağımlısı yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınlara televizyon yasağı talebi

Kadınlara televizyon yasağı talebi

Suudi din adamları, kadınların televizyonlarda boy göstermelerinin yasaklanmasını istiyor. 35 din adamı, yayımladıkları bildiride, Suudi Arabistan Kralı Abdullah'ın, reform hareketi çerçevesinde 14 Şubat'ta göreve getirdiği Enformasyon Bakanı Abdülaziz Hoca'ya, kadınların gazete ve dergilerde fotoğraflarının basılmasının yasaklanması çağrısında da bulundular. Bildiride, ''Medya reformunun...
  2. Kocamla sorunlarim var yardim edin lütfen

Kocamla sorunlarim var yardim edin lütfen

kocama güvenmiyorum eşimi kendime bağlamak için dua kocamı kendime bağlamak için dua kocamla sorunlarım var kocanı kendine ben 4,5 senelik evliyim severek evlendik birde kizim var 3 yasinda kizim icinde cok üzgünüm cünkü babasi gereken ilgiyi göstermiyorum zaten bütün sorunda burdaya kocam evde olmaktan nefret ediyorda diyebilirim sürekli disarda arkadaslariyla zaman gecirmek kadar mükemmel...
  3. Lütfen yardım melekler :(

Lütfen yardım melekler :(

Merhaba arkadaşlar, Ben foruma yeni üye oldum, bir çok kişi gibi yardıma ihtiyacım lütfen yardım edin. yaklaşık iki senedir, tanıdığım biri var. adını koyamadığımız bir ilişki var, çünkü bir gelip iki kaçıyordu ve hep beni soğuk olmakla suçluyordu. Ben de onun bir gelip iki gitmelerinden dolayı gerçek duygularımı belli edemiyordum. Ama ne zaman birine ihtiyaç duysak önce birbirimizi arıyoruz....
  4. Melekler yardım yaaa

Melekler yardım yaaa

Sitede paylaşılan nisanliklar var nerde satılıyor bu modeler :((
  5. kocam beni kız kardeşimle  aldatıyor yardım

kocam beni kız kardeşimle aldatıyor yardım

arkadaşlar çok zor durumdayım . nasıl anlatacağımı bilemiyorum. bundan 3 ay önce doğum yaptım kardeşim yanımda kaldı 15 gün sonra gitti. o zamanlar eşimle birlikte geç saatlere kadar oturuyordu. ben yatak odasında uyuyordum.gece bebeğim ağladı emzirmeye kalktım baktım eşim yanımda değil. saat 3 civarlarıydı bebekle birlikte salona gittim ikisi hala oturuyorlardı. kardeşim sabahı gitti...

Sayfayı Paylaş