Melekler Mekanı En Şık Meleğini Seçiyoruz Anketi

misafirlerin oyu da gecerli oluyor mu ? moda tasarım okuyan biri olarak
1.resimdeki bayan opak corap kullandıgı için tebrik ederim ama elbise oldugundan fazla kilolu yapmış basen fazla görüküyor
2.resimi zaten konuşmaya gerek yok bu tür elbise modası kalkalı ortadan cok oldu
3.resim deki keşke giyinmiş olsaydı elbiseyi aksesuar secimi yanlış olmuş onun dışında ayakkabı ve opak çorapla cok şık olabilir
4.resim tek secebildiğim cantası ki o da yanlış secim olmuş
5.resim hafif göbekli ve basenli bir bayan olarak bu tarz bir tulum yerine daha sadec bir tulum size daha cok yakışacaktır
6.resim bu tarz bahçıvan modelleri cok eskidi içinde kullandıgı pembe ise kesinlikle cok yanlış olmuş

bayanlar şık olacaksanız lütfen kendinizi tanıyın eger ki oy kullanabiliyorsam 3.resme ve 1.resimdeki bayan diyebilirim

e madem eleştiri yapıyoruz bende yapayım bare
1. resimdeki arkadaşım gayet şık biraz eteği uzun olabilirdi die düşünüyorum.
2. resimdeki arkadaşım çok zayıfsın ama seeen :)
3. resimdeki arkadaşım (elbiseye hitaben hahaha) çizme benim tarzım değil ama zevkli olduğunu düşünüyorum inciden dolayı
4. resimdeki arkadaşım ben bayıldım ama ayakkabı babet değil az topuklu bişe olabilirdi
5. resimdeki arkadaşta asla kilolu değil gayet 34 bedenden 36 ya yeni geçiş yapmış biridir ışık ve kesim modeli sizi yanıltmasın hayatında basen in ''b'' sini görmemiş bir insandır kabul etmiyorum ,
6. resim zaten bizim hamişimizzz söyleyecek bişey yok tabikidee :)

ama hepimiz farklı günlerde şıkız buna eminim yane sevgiler..

e madem eleştiri yapıyoruz bende yapayım bare
1. resimdeki arkadaşım gayet şık biraz eteği uzun olabilirdi die düşünüyorum.
2. resimdeki arkadaşım çok zayıfsın ama seeen :)
3. resimdeki arkadaşım (elbiseye hitaben hahaha) çizme benim tarzım değil ama zevkli olduğunu düşünüyorum inciden dolayı
4. resimdeki arkadaşım ben bayıldım ama ayakkabı babet değil az topuklu bişe olabilirdi
5. resimdeki arkadaşta asla kilolu değil gayet 34 bedenden 36 ya yeni geçiş yapmış biridir ışık ve kesim modeli sizi yanıltmasın hayatında basen in ''b'' sini görmemiş bir insandır kabul etmiyorum ,
6. resim zaten bizim hamişimizzz söyleyecek bişey yok tabikidee :)

ama hepimiz farklı günlerde şıkız buna eminim yane sevgiler..

bu kadar cok eleştiri aldıysam demek ki dogru yoldayım hanımefendi ben sadece dışardan bir gözlem yaptım ve dediklerim gercekci hamile bir bayan olabilir hanımefendi bu demek değil ki şıklıktan uzak olacak anlama gelmiyor...
hanımefendi basenin b sini bilmiyorsa bence gitsin bir ölçtürsün derim kesinlikle ama bir konuda haklı olabilirsiniz o da kesim ve modelden dolayı da öyle görükebilir ama ben gördüğüme yorum yaptım o kadar
hanımefendi babet yerine topuklu giysede üstüne sectiği kısa hırka tarzı özellikle bilek kısmı giydiğini şıklıktan cok şıksızlıga yol almış
hanımefeni opak corap giymekle bacaklarını inceltirken yukarı kısmı oldugundan fazla göstermiş
hanımefendi elbiseyi giydiğinde nasıl olur bilemiyorum ama şöle bir hayal ettiğimde şık kombinler görüküyor tabi bu hayal ettiğim kişiyle bayanın üzerinde nasıl durur bilemem

saygılarr hepinize bayanlar

bu kadar cok eleştiri aldıysam demek ki dogru yoldayım hanımefendi ben sadece dışardan bir gözlem yaptım ve dediklerim gercekci hamile bir bayan olabilir hanımefendi bu demek değil ki şıklıktan uzak olacak anlama gelmiyor...
hanımefendi basenin b sini bilmiyorsa bence gitsin bir ölçtürsün derim kesinlikle ama bir konuda haklı olabilirsiniz o da kesim ve modelden dolayı da öyle görükebilir ama ben gördüğüme yorum yaptım o kadar
hanımefendi babet yerine topuklu giysede üstüne sectiği kısa hırka tarzı özellikle bilek kısmı giydiğini şıklıktan cok şıksızlıga yol almış
hanımefeni opak corap giymekle bacaklarını inceltirken yukarı kısmı oldugundan fazla göstermiş
hanımefendi elbiseyi giydiğinde nasıl olur bilemiyorum ama şöle bir hayal ettiğimde şık kombinler görüküyor tabi bu hayal ettiğim kişiyle bayanın üzerinde nasıl durur bilemem

bence şıklık insanın iç güzelliğinin dışa yansımasıdır ki bence en şık 6.resimdeki hamişimiz

ahh cnm bnm daha kaç fırın ekmek yemen gerek bi bilsen yaptığın yorumlardan nasılda anlaşılıyor acemiliğinn

Geri