Melekler Mekanı Sitesi Türkiyedeki en büyük 100 site içinde

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Melekler Mekanı Sitesi Türkiyedeki en büyük 100 site içinde
melekler sitesi
Değerli Üyelerimiz ve sevgili misafirlerimiz,

Sitemiz artık Türkiye'deki en çok ziyaret edilen ( benzersiz ziyaretçi* ) 100 site içine girdi. Google AdPlanerin Yaptığı açıklamada sıralamamız 68. site arkadaşlarım.

Katılımları ve paylaşımları ile bizleri yücelten, elinden gelen her türlü gayreti gösteren, başta site yönetimim olmak üzere, tüm üyelerimize, bizi bilgisi ve adamlığının yanında uzman görüşleri ile yanlız bırakmayan site coderimiz Tercan KESKİN'E gönülden teşekkürü bir borç biliriz.

benzersiz ziyaretçi: daha önceden hiç sitemizi görmeyen ve gelmeyen.

Melekler Mekanı Yönetimi

LİSTEYE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

ay gurur duydum M.M süperiz daha nice başarılara melek arkadaşlarım :D

Çok büyük gurur verici bir olay.Sitenin ilk açıldığı dönemde gece gündüz aç susuz uykusuz ve hırsla çalışmalarımızın meyvelerini aldığımızı görmek gerçekten çok mutlu etti beni:)Hırs vardır insanı yer bitirir hırs vardır işte böyle insanı başarıya götürür.İlk açıldığımız sıralarda çok kişi samimi söylüyorum ki bizi önemsemediler hatta hafife bile aldılar diyebilirim şu anda bizi hafife alanları listenin gerilerinde görüyorum süper bir olay bu:)Teşekkürler melekler mekanının yetkili yetkisiz en ufak emeği bile geçen tüm üyelerine sonsuz minnetlerimi sunuyorum .Harikasınız arkadaşlar:grouphug:

Melekler Mekanı Ailesinin başarılarının devamını diliyorum :) Liste başlarını görücemizden eminim. Emeklerinizin ödülüdür bu. Tebrikler arkadaşlar... :) Daha fazlasınıda hak ediceğimizden eminim...

Geri