Melekler Mekanı'na Nasıl Üye Oldunuz?

Ce: Melekler Mekanı'na Nasıl Üye Oldunuz?

Bana arkadaşlarım tavsiye etti, iyiki de etmişler bende çok beğendim artık buradayım.

valla ben eşim sayesinde oldum birgün m.m.ndaki burçlardan kendi burcunu bana okutmak için gösterdi burcu okuduktan sonra şöyle bir göz gezdirdim hanımlara ait olması dikkatimi çekti ve hemen üye oldum çünkü kendimi rahat hissettirecek bir bayan sitesi istiyordum ve karşımdaydı o site melekler mekanı o günden bu güne müptelası oldum ve iyikide olmuşum.eşim burası sana yeter demişti evet haklıydı bana burası her yönden yetiyor ...:)

bende arkadaşımın tavsiyesi üzerine siteyi gezdim gördüm beğendim ve üye oldum

bende tesadüfen rüya tabirlerine bakarken buldum iyikide bulmuşum cok güzel bir site burası

İnternette yönetici arıyan forumlara bakarken karşıma çıktı user olarak uzun zamandır forumlarda bulunmamıştım (en son 15 yaşında user olmuştum :D) ama olsun yinede zevk alıyorum burdan iyiki bulmuşum diebilirim

bigün akşam arkadaşlarla oturuyoduk ve başka bir kadın sitesine üye olduğunu söyledi ev sahibi arkadaşım bnmde üye olmamı istedi ısrarla ve onun pc dn üye oldum sonuç 24 saat içerisinde bildirilicekti.bn ertesi gün kendi pc mdn diğer siteyi gözden geçirmek amacıyla gezinirken m.m çıktı karşıma buraya hemen üye olmak istedim ve oldum.daha önce üye olduğum site dn onay geldiğinde tekrar baktım bir kez sohbete katıldım ama beyenmedim.ve burayı tercih ettim iyiki burdayım iyiki sizlerleyim,bu arada arkadaşım halen diğer siteye geçmem için bni ikna etmeye çalışıyor oda saolsun farkında olmadan sizlerle biraraya gelmeme sebeb vesile oldu.

:m0rphine:nette gezinirken buldum :a025:hemen üye oldum :17:eek:h iyikide olmuşum :party:birsürü güzel arkadaşım oldu:grouphug:sizi seviyorum melekler:u020:

valla o kadar aradım aradım sadece baynlara ait bi site bulamamıştım.daha sonra bir konu hakkında arama yaparken buldum bir baktım tam benim aradığım bir site hemen üye oldum=):dp178:

Geri