Melekler mekanının melekleri burcunuz nedir?ve.....

Aslan Burcu Kadınları
Aslan burcu kadınlarının en önemli özellikleri, cesaretleri, özgüvenleri ve iyi niyetli olmalarıdır. İnsanlarla oynamayı severler ama bunu, onları yaralamayacak ya da sömürmeyecek yöntemlerle yaparlar. Dişilikleri değil, sıcaklıkları ön plandadır. İlişkiye girdikleri insanları dikkatle seçerler çünkü dürüst olmayan kişilere tahammülleri yoktur. Bunun yanında, baskı altına alınmaktan ve yönetilmeye çalışmaktan da zerre kadar hoşlanmazlar. Maddi birikim yapmak, başarabilecekleri son iştir çünkü kendilerine harcadıkları paraya acımazlar. Alışverişlerinin sonu olmayabilir. Çocuklarına son derece düşkündürler ama baskın karakterleri ve buyurmaya alışmış olmaları nedeniyle son derece katı, otoriter anneler olabilirler.ewt 100%100 bu benim ama para konusunda tasarrufu severim
SEVGİLİ EŞİM HAYATIMIN ANLAMI OLAN KOCAM İSE KOÇ BURCU BİZİMKİSİ İKİ İPTE BİR CAMBAZ OYNAMAZ MİSALİ AMA YİNEDE POZİTİF BİR UYUM İÇİNDEYİZ

Son düzenleme:
İkizler Burcu Kadınları
İkizler burcu kadınlarının ne kendileri, ne de fikirleri bir türlü yerinde durmaz. Fiziksel olarak yeni ortamlarda, zihinsel olarak da yeni görüş ve teorilerin içindedirler. Sürekli hareket etme ihtiyacı duyarlar ve bu, yenilik beğenileriyle de birleşince, seyahat etmeyi en çok keyif aldıkları faaliyetlerden biri haline getirir. Çekicidirler ve kendilerine ilgi gösterilmesinden büyük mutluluk duyarlar. Son derece etkili ve ikna edici konuşmalar yapmak, onlar için son derece kolay ve doğal bir olgudur. Direktiflere bağlı kalmaktan nefret ederler. Bolca hayal kurarlar ama bunların içine gömülmektense, gerçekleştirmek için çabalarlar. Dostlukları paha biçilmezdir. Karşılığını alamıyor olmaları bile, uzun bir süre boyunca fedakarlık yapmaktan vazgeçmelerini sağlayamaz.

tüm özelliklerini taşıyorum valla :)

aynen bende malesef bütün özelliklerini tasiyorum,amaaaaa ikiyuzlu derlerya ikizlere öyle degilim,malesef hep kendimden ödün verdim hep ama simdi korkun benden:dark

Geri