melekler ne yapayım kafayı yemek üzereyim yardım edin lütfen

Cevap: melekler ne yapayım kafayı yemek üzereyim yardım edin lütfen

canım bence annenle güzellikle anlaş. sakın rest filan çekme.
Koca bulunurda Ana bulunmaz. hem anneler inan yufka yürekliler senin iyiliğin için yok diyodur şimdi. ikna et onu. üzmeden ama.
Allah yardımcın olsun.
Arkadaşınlada tanışsın konuşsun belki yüreği ferahlar. belki korkuları endişeleride yersizdir canım.
ayrıca ailen haklı erkek tarafından bir girisim gelmese onlarında kendini geri cekmesi normal bence aileni sakın ama sakın karsına alma:)ALLAH yardımcın olsun canım

hersey zamanla düzelir bunlar ilk tepkileri bizim evliligimizdede herkez karsiydi ask sevgi herseyin üstesinden geldi zamanla onlarda bakti olmiycak hersey oluruna gitti umarim sendede öyle olur tabiki
hayirli ise olsun canim kib

Canim oncelikle hosgeldin.Sorunun buyuk,ne desek faydasiz yinede bildigim birsey varki,o da evlendigin kisinin ister istemez birsekilde ailesiyle evlenmis oluyorsun.Seni istemiyorlarsa ileridede istemeyecekler surekli problem cikaracaklardir.Hayatiniza karisip duracaklardir,bir de su varki rest cektiniz evlendiniz diyelim,senin ailen seni afetti onunki onu afetmedi bu durumda ne olacak,senin annenle bile konusman,anneni size gelmesi bile ona batacak bu suc senin uzerine kalacak bir sure sonra ailesiyle arasini sen bozmussun gibi olacak,bayramda seyranda senin akrabalarin arasa,size gelse cekemeyecek,nereden mi biliyorum arkadasim bunlari yasadi.Ailesi karsi cikmasina ragmen evlendiler,istenmeyen gelindi,kocasi ailesiyle konusmadi ve daha sonra dedigim gibi oldu hergun kavgaetmeye basladilar sirf bu yuzden yani kizin ailesi ariyor geliyor onunkiler aramiyor,gelmiyor diyem

canım gerçekten çok üzüldüm; ama umarım halledilir...

bence işe öyle kaçak göçek başlamayın; çünkü aralar bir soğudu mu ısınması da bir o kadar zaman alır, annene ikna edici bir konuşma yapmalısın, onu ne kadar sevdiğini önce annene sen kendin inandırmalısın ki annen de bu sevgiye en az senin kadar inanabilmeli...

Merak etme, her şey yoluna girecek ve annen de size sahip çıkacak yeter ki sen vazgeçme ;)

Bende aileni karşına almamandan yanayım.bu dünyada güvenebileceğin tek insan annen.onun kalbini kırma.sevgilini ikna et annenle konuşmayı deneyin.annen gerçekten onu sevdiğini ve onunla mutlu olabileceğini anlarsa zaten mutluluğuna engel olmak istemez:)

yapacak tek şeyin var sevgine sahip çık annnenle konuş hayat karşına çıkarsıyda yanında mutlu olmayı bildiğin o kişi yi bence sende arkasında ol sevginin herkeze herşeye son ver ama sevgine asla çünkü sonra pişman oluyor insan

canım morel bozmak gibi olmasında aileler istemıyosa ne oluyo oluyo ilerde bu çok sorun haline geliyo e bugun o annesine rest çekerde yarın annesini özlemiycek mi bu çocuk aile atılmaz ki.

Geri