Etiketler:
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    283
    Ödül Puanları:
    63

Melekler yardım edermisiniz..

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Az önce tahlil sonuçlarımda nucleus boyanması görülmüştür diye yazıyordu.Bunun ne deemek olduğunu bilen varmı.??

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.403
    Ödül Puanları:
    113
    Tetkit ne için yapıldı?

Melekler yardım edermisiniz.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bana yardım edermisiniz

bana yardım edermisiniz

adminlerim moda güncel bölümüne 2 defa tığ işi elbiseler adlı konu ekledim ama ikiside silindi sebebini öğrenebilirmiyim yasak bi konumu konu tekrarımı anlamadım yanii :S
  2. arkadaşlar yardım edermisiniz.....

arkadaşlar yardım edermisiniz.....

konu açtım fakat yanlış yerde oldu açtığım konuyu tamamen silmek yani tamamen kapatmak istiyorum fakat olmuyor nasıl yapabilirim lütfen s.o.s onu açmadan önce düşünecektin demeyin sakın...oldu bi hata:utan::utan:
  3. yardım edermisiniz?

yardım edermisiniz?

saçım kıvırcık ve ben bunu dalgalı istiyorum. napabilirim?
  4. yardım edermisiniz lütfen kızlar melekler

yardım edermisiniz lütfen kızlar melekler

arkadaşlar ben kapalı bir genç kızım 19 yaşındayım.Bir oglum var ben saçımı sarıya boyatmak istiyorum pilatin sarısına arasına bal köpügü koyucam yanlız ben beyaz tenlıyım acaba bana yakısırmı çok kadınsı dururmu yardımcı olurmusunuz lütfen
  5. Acilll yardım edermisiniz

Acilll yardım edermisiniz

Merhaba arkadaşlar ben sitede yeniyim bir kaç dk önce üye oldumİçinden çıkamadığım bir durum var tecrübenizden faydalanmak istiyorum.8 aylık evliyim hiç korunmadım 33 yaşındayım adetim düzenli 26-28 günde oluyorum fakat geçen hafta ilk kez karşılaştığım birşey oldu 3-4 gün yoğun sarı beyaz akıntım oldu ama koku,kasıntı,idrarda yanma yada renk değişimi yok.Cumartesi öğlende karnıma bıçak...

Sayfayı Paylaş