Melekler yardım lütfen, mümkünse hain planlarla

bence plandan vazgeç canım o evde senle gönül eglendirmek istedi evi kabul etseydin inan zamanından önce senin yanına gelirdi sen etmeyincede dışarıda onun işine gelmedi plan yapmayı bırak kafana takmaya bile degmez bence tabiii bu benim düşüncem

Bencede öyle biriyle daha fazla muhattap olma değmez yolun başında kurtulmuşsun ...
Bırak ne hali varsa görsün onun olduğu mekanlarda bulunma karşılaşmamaya çalış...
Sen bilirsin tabii genede ama doğru olanı böyle plandan falan vazgec bulaşma...

sevgili Starbuck kardesim

Hain planlarınız bekliyorum kızlar ;) bence bu tür planlardan sen vazgec!
ilerde pisman olacagin utanacagin islerden uzak dur ! ortada bir iliski yok bir söz yok! o dükandan alisverisini kes , baska yerden al , seni arayip da gelemiyorum isim cikdi diyebilirdi cidi olsaydi, ama degil seninle dalga geçmis , bu tür insanlara kafa yormaya degmez hele intikam vs..yapma derim uzak dur konusma yolunu degistir ..

ps: sen onun parasi dükani var ve de üç diplomasi var diye mi hoslandin?
açaba kaç tane sevgilisi var???

kardesim ben seni üzmek istemezdim yazdiklarimla ama gercekler ortada, sen o güzel kafani güzel seylere ver bos islere degil :kucu:

Benim onun diplomaları ya da dükkanlarından hoşlanmam diye birşey söz konusu değil aslında. Benim adama karşı hiçbir ilgim vs yoktu. Ben sahip olduklarıyla hiçbir zaman ilgilenmedim. Her şeyini anlatan oydu. Ben mesela ilaç kullanımıyla ilgili aradığımda yarım saate yakın kendinden, boş vakitlerini nasıl geçirdiğinden vs bahseden oydu. Ben konuyu kısa kesmeye çalıştıkça ısrarla kendisinden bahsediyordu. Bütün bu konuşmaların sonunda benim dediğim ise " peki bu ilaç nasıl kullanılıyo" oluyodu. Ben bu kadar gizlilikten adamın evli olmasından bile şüpheleniyordum zaten. Para konusundan bahsetmesi beni sıkıyodu çünkü beni parayla kazanmaya çalışıyomuş geliyodu. Buluşma imkanını verdim ki, o bana "ben herşeyi denedim" dediğinde ben de ona, "ben de sana buluşma imkanı kendini daha düzgün ifade etme şansını verdim" diyebilmeliydim. Ama o kullanmak istemedi. Beni rahatsız eden konu sanki bunca zaman gelin-güvey olan benmişim gibi bu buluşmaya gelmemesiydi.

Ciddi olmadığını evet gösterdi. Sevgili 19BJK03 kardeşim, yazdıklarında beni üzecek birşey yok, belki ilgim olsaydı üzülebilirdim. Ama birgün kendisine kapılacak bir kız olcak ve onu kulllanmış olcak. Çünkü belli ki bu adam insan sarrafı diil. Olsaydı herkese aynı muameleyi yapmazdı, olsaydı ona giden kızlara da o kadar üzülmezdim. Yaptığıyla kalması beni rahatsız ediyor biraz ne yalan söylim.

bence evde vakit geçirecek birini bulmuştur ondan ekmiştir seni...amacı belliymiş..bence bırak intikamı filan ucuz atlattım de bi daha karşısına bile çıkma

Geri