Melekler yaşlanmış duydunuzmu?

M

Monera

Forum Okuru
Melekler yaşlanmış duydunuzmu?
RüYaM: Size 1 milyon defa dedim dimi günde bir defada olsa reklamlara tıklanıcak... Kafamı bozmayın haaa!!! satarım köyü, ne köyü len Forumu (Yaşlılık idare edin)

M.C.:Yaşlılık kötü yaa artık eskisi gibi paylaşım yapamıyor gece yarıları kalkıp basketbol maçlarını izleyemiyom. dün geceki maçı izledinmi? noldu...

Beocuk:Ulen 30 yıldır bu sitenin duygusunu sırtlıyorum bende duygu denen bişey kalmadı. sizin yüzünüzden halen evlenemedim bak yine tansiyonum yükseldi (çok asabi olmak iyi değil)

kızıl ötesi:Sayın adminler bu modcpde banlama nasıl oluyodu en son dün girmiştim ama yaşlandık işte unutkanlık başladı...

Mery:40 sene geçirmişiz, oysa daha dün gibi hatırlıyorum tanıştığımızı

Pasika:bundan 20 sene önce bi konu açmıştım hiç kimse daha yorum yapmamış
imgcray.gif
ühühühüühh işte o yüzden konu açmıyorum artık :D

Bilge Gökçen:siteye yeni resimlerimi ekledim, allah aşkına söyleyin hiç 60 yaşında gibi gösteriyor muyum :D

Pembe Melek: Benim emektar klavyenin 'T' tuşu bozuldu artık standart mesajımı kullanamayacam kusura kalmayın bende artık eşekkür ederim yazarım (T harflerini alıntı yapmış)

norovski:Bugün dikkat ettimde 23 milyon tane konuya teşekkür etmişim wayy be o kadar oldumu hiç hatırlamıyom meğer günler ne çabuk geçiyomuş...

Böğürtlen:: torunlarımda üye oldu, torunlar hamile fotolarımı görünce nasıl şaşırdılar :zuha:

Şeker MeLek:Nihayet uzaya tur düzenlemeye başladılar banada konu çıktı işte fenamı alın size garip olay bu yaştan sonra işim yok elimde kamera sokak sokak gezip size garip olaymı bulucam

MisLinay:Müjde müjde duyduğum bir habere göre 2048 yılında AB'ye giriyormuşuz bu mutlu haberi sizlerle paylaşmak istedim..

Melisa55:Arkadaşlar ben 30 yıl önce Kadınlar bölümüne bir konu açmıştım halen sabitte duruyu acaba onu referans göstersem mod olabilirmiyim

Raila55:23953248 adet mesaj yollamışım, ne zaman yolladım hatırlamıyom bile

aSqimSin :yaşlandık ama halen ben bu sitenin en güzeli benim :26:

aynil:ya arkadaşlar lütfen ama konu 1253442 kez görüntülenmiş sadece 42154 mesaj yazmışsınız, lütfen emeğe saygı gösterin :D

Çitos:artık eski gücüm yok, eskisi kadar çok konu açamıyorum :n028:

:23::23:

Cevap: Melekler yaşlanmış duydunuzmu?

ahahaaaaaa valla hiç güleceğim yoktuuu koptumm resmen kız monera kaptın benden repi vallaa bi ben yokum:Dyaşlılar takımında teşkür canım benimm:D:D:Dbu gruba koymadığın için beni :hhh:

hahaha super yaaaa :D
30 yıldır :D:D:D:D:D nihahah çok güzel olmuş canım benım :D evde kaldım artkk evdeee :D

Böğürtlen:: torunlarımda üye oldu, torunlar hamile fotolarımı görünce nasıl şaşırdılar
:hhh::hhh:
süper olmuş canım emeğine sağlık.

norovski:Bugün dikkat ettimde 23 milyon tane konuya teşekkür etmişim wayy be o kadar oldumu hiç hatırlamıyom meğer günler ne çabuk geçiyomuş...

inanmıyorum ya:D:D:D:D:D:hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:

ben ölemıyım:D:D:D:D:D:D

ilahiii moneraaaa

emegıne saglık harıka olmus

Şeker MeLek:Nihayet uzaya tur düzenlemeye başladılar banada konu çıktı işte fenamı alın size garip olay bu yaştan sonra işim yok elimde kamera sokak sokak gezip size garip olaymı bulucam:zuha::zuha:delisin kısss koptum:zuha:

Geri