Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Melekler yeni facebookda hesap dondurma hesap kapama bilgileri burada

  Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  yeni facebook hesap dondurma hesap dondurmak yeni facebook hesap kapama hesap kapatmak hesap silmek facebook hesap nasıl dondurulur ve dahası burada arkadaşlar. Son dönemlerde büyük küçük herkesin ağzında "Facebook" kelimesi dolanır oldu. Facebook arkadaşlıkları, yeni facebook yasakları, facebook oyunları vs vs... Sosyal paylaşım sitesi olan Facebook "ister zengin ol, ister fukara, her yemekten sonra yak bir cigara" sözü gibi zengininde fakirinde, yaşlınında gencinde, hatta çocukların bile mekanı oldu. İnternetten faydalanmak için, oldukça etkili olan eski arkadaşlarınızı bulmak için, her türlü video paylaşmak ve izlemek için, eğlenceli oyunlar oynamak için mükemmel fırsatlar sunan facebook hesabını kapatmak için, ne yapmak gerekir diyen misafirimize ve aynı karara varmış tüm arkadaşlarımıza, aşağıda yeni facebook hesap dondurma ve facebook hesap silmek için gerekli tüm bilgileri aktarıyoruz Melek'lerim.
  [​IMG]


  Facebook hesabınızı ister dondurabilir ister tamamen silebilirsiniz. Birçok kişi hesabını donduruyor ve yarın bir gün tekrar hesabını açmak istediğinde bir iki tıklama ile eski hesabına kavuşabiliyor. Bu konuda sizlere hem hesap dondurmayı hem de silmeyi anlatacağım . Yalnız hesabi sildiğinizde tekrar geri getiremezsiniz bilmiş olun.

  Facebook Hesap Dondurma

  Hesap açılır menünüzden "Hesap Ayarları"nı seçin.
  Ayarlar sayfanızın alt kısmında "dondur"a tıklayın.
  Bir sonraki sayfada, bir dakikanızı ayırarak bir neden girin ve sahip olduğunuz içerik ve ayarlarla ilgili ayarları gözden geçirin.
  "Onayla" düğmesine tıklayın.


  Facebook Hesap Tamamen Silme

  İlk önce Facebook Hesabınıza giriş yapın
  Sonra BURAYA tıklayın
  Karsınıza çıkan sayfada gönder butonuna tıkladığınızda hesabınız silinecek.
   
Melekler yeni facebookda hesap dondurma hesap kapama bilgileri burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. yeni facebook da hesap dondurma nasıl yapılıyor ?

  yeni facebook da hesap dondurma nasıl yapılıyor ?

  Kızlar facebookun yeni arayüzünde hesap dondurma istiyorum bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum bilgi verirseniz sevinirim.
 2. yeni facebook hesap dondurma hesap nasıl donduruluyor kızlar bilen var mı

  yeni facebook hesap dondurma hesap nasıl donduruluyor kızlar bilen var mı

  Kızlar yeni facebook hesabımı dondurmak istiyorum 2011 hesap dondurma ve kapama olayını tam olarak nasıl yapıyoruz. Tamamen kapanıyor mu silini yor mu ? Yoksa işlem geçici süre için mi yapılıyor.
 3. Facebook Hesabınızı Tamamen Kapatabileceğiniz Link Burada Melekler !

  Facebook Hesabınızı Tamamen Kapatabileceğiniz Link Burada Melekler !

  Facebook Tamamen İptal Link Facebook Hesabını Tamamen Kapatma Link Sevgili melekler, her ne kadar herkesin bir facebook hesabı varsa da zaman zaman bu hesabınızı kapatmak durumunda kalabilirsiniz. Eğer siz de bu durumdaysanız ve Facebook Hesabını Tamamen Kapatma Link hangisi, bunu nasıl yapacağım diye kara kara düşünüyorsanız işte size Facebook Tamamen İptal Link bilgileri burada ......
 4. yeni facebook hesap dondurma işlemini anlatırmısınız

  yeni facebook hesap dondurma işlemini anlatırmısınız

  Merhaba, face hesabımı dondurmak istiyorum ama yeni sistemde face hesap dondurma nasıl yapılır?
 5. Facebook Hesabımı Nasıl Kalıcı Olarak Silerim?

  Facebook Hesabımı Nasıl Kalıcı Olarak Silerim?

  Facebook’un elindeki kullanıcıları kaybetmeden yeniliklerle hayatımıza girmesi yeni kullanıcıların ilgisini çekiyor ve Facebook’tan kurtulmak o kadar da kolay değil. Ancak Facebook kullanmayı biliyorsanız, bu işlem sizin için çocuk oyuncağı olacaktır. Facebook kullanıcılarına geçici bir süreliğine Facebook hesaplarını dondurma seçeneği vermektedir. Hem de bu seçenek bütün kişisel...

Sayfayı Paylaş