1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0

Meleklere kırmızı aşk dolu ev dekorasyonu

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

AŞk dolu evlerinizin sımsıcak kalplerinizin yuvası için kırmızı evler:) [​IMG]

2. damla19

damla19 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hımm beyaz ve kırmızı cok güzl olmuş.emegine saglık cmnm.

Meleklere kırmızı aşk dolu ev dekorasyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ev Dekorasyonunda Kırmızı

Ev Dekorasyonunda Kırmızı

Kırmızı renk fiziksel anlamda hareketliliği, dinamizmi ve gençliği; duygusal anlamda ise mutluluğu, azim ve kararlılığı ifade eder.Genelde çoğumuz yatak odamızda tercih ederiz ,ama diğer odalardada kullanmak evinize hareketlilik kazandıracaktır.Ev dekorasyonunda benim tercihlerim arasında bulunan kırmızının ,ev dekorasyonunuz için birkaç örneği:tik:
  2. Kırmızı yatak odası dekorasyon örnekleri derledim meleklerim

Kırmızı yatak odası dekorasyon örnekleri derledim meleklerim

Kırmızı yatak odası örnekleri Kırmızı yatak odası dekorasyonu Kırmızı yatak odası dekorasyonu benim aklımdaydı ama ayıpmış annem öyle dedi:) Sağolsun herşeyime karışır da:) İçimde kaldı tabiki kırmızı yatak odası o yüzden bir sonraki dekorasyonumda kırmızıyı düşüneceğim.
  3. Kırmızı seven meleklere kırmızı dekorasyonlar

Kırmızı seven meleklere kırmızı dekorasyonlar

Kırmızı dekorasyon örnekleri Kırmızı mutfak modelleri Kırmızı olsun 3 kuruş fazla olsun diyenlerdenseniz bu kırmızı dekorasyon önerilerine göz atın meleklerim. Kırmızı mutfak dolapları mutfaklara çok yakışıyor. Kırmızı halı modelinide çok beğendim.
  4. Melekler ve ev dekorasyonu renginiz

Melekler ve ev dekorasyonu renginiz

2013 EV DEKORASYONUNDA rengini zümrüt yeşili olarak belirledi. Zümrüt yeşili dengeyi, asaleti ve huzuru çağırıştırdığı için herkesin yaşamına katmak isteyiceği bir renk. Doğanın bir parçası olduğu için iç mekana tazeleyici ve pozitif bir etki veren zümrüt yeşilini bu sene evinize dahil etmenin yolu perde, yemek takımı bile olabilir. 2013'te kıyafetler, aksesuarlar, döşemeler, boyalar,...
  5. Kırmızı Beyaz Ev Dekorasyon Önerileri

Kırmızı Beyaz Ev Dekorasyon Önerileri

Kırmızı Beyaz Genç Odaları Kırmızı Beyaz Yatak Odaları Kırmızı Beyaz Mutfaklar Kırmızı rengin aşk ve tutkunun rengi olduğunu herkes bilir. Kırmızının tutkusu ile aşkın masumiyeti ile ifade edilen beyaz kombinasyonu ile oluşturulmuş kaliteli oda dekorasyonlarını evlerinizde görmek istemez misini? Evlerinizde dekorasyonda bu renklerden yararlanırken hem saflığı hem de enerjikliği aynı anda...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş