Meleklerim ÇOK ACİL! Fikir ve Yardımınıza ihtiyacım var

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Meleklerim ÇOK ACİL! Fikir ve Yardımınıza ihtiyacım var
dez diyet kullananlar dez zayiflama tozu kullananlar zayıflama tozu ne diyor
Merhabalar.Bilenler bilir ben ne zamandır kilo vermeye çalışıyorum.Ama bir türlü veremiyorum meleklerim.Özellikle düşük yaptıktan sonra hamileyken aldığım kilolar sanki yapıştı bana.

İçinizden boğazını tut verirsin kilonu diyenler çıkabilir ama baştan söyleyim boğazımı tutmak mesele değil.İnanın canımın sıkıntısından 1 haftadır yediğimle kuş bile doymaz yani çok yiyen bir insan değilim.Ama rejim de yapamıyorum çünkü kan şekerim çok düştüğünde başım çok ağrıyor ve midem bulanıyor.Denemedim değil rejimi de denedim ama 1-2 hafta bu baş ağrılarına ve mide bulantılarına katlanmama rağmen yine kilo gveremediğimi görünce anladım ki rejimle de olmayacak.

İnanın şu an sizlere bunu yazarken ağlıuyorum çünkü artık kilolarım yüzünden doğru düzgün bi şey yapamıyorum.Çirkin görünmem bi yana oturamıyorum yürüyemiyorum iş yapamıyorum her şeyde çok çabuk yoruluyorum yani zaten görüntüm psikolojimi mahvetti bunun yanında bir de bu tarz problemler olunca hayatım çekilmez oluyor.

Bi de bazı esnaflar soğolsun onların yüzünden kendime bir şey almaya bile utanıyorum.Geçen bir mağazaya gittim pantolon almak için adam bana 2-3pantolon gösterdi sonra ben model olarak beğenmeyince bu kiloya bunlardan daha güzelini zor bulursunuz dedi.O an resmen ölmek istedim o kadar insanın içinde bana bunu deynce.

Kilomu da belirteyim şu an boyum 1.63 ve kilom 77.Normalde boyum 1.65 di ama kilo fazlalaşınca kısaldım galiba anlamıyorum.

Her neyse çok konuştum ama içimi döktüm biraz.Şimdi konumun özeti odak noktasına geliyorum.Sizden denenmiş kilo verdirici ilaç ismi istiyorum.Elma -krom dur,acı çehredir ya da herhangi başka bir şeydir bitki karışımı denemiş ve yararı görmüş olabilirsiniz ,onun formülüdür artık her ne olursa.

Denediğiniz ve yararını gördüğünüz kesin tavsiye ederim diyebileceğiniz şeyler istiyorum sizden diyet listeleri hariç.Şimdiden bu yazımı okuyanlara okumayanlara yorum yapanlara yapmayanlara sonsuz teşekkürler....

Hayalcim seni cok iyi anliyorum zamaninda bende senin gibiydim nekadar az yesemde bir türlü kilo veremiyordum tam tersi kilo aliyordum, Tv´lerdeki tüm diyetisyenleri dinlerdim girmedigim diyet kalmadi ama hic birinin faydasini görmedim ne yazik ki.

Ilaclara gelince canim bence elini o zayiflatici ilaclardan uzak tut cünki onlari kullanirken inceleceksin ve daha sonra birakince tekrar kilolarini alacaksin belkide iki katini.
Bir doktora gözük kan alsin bir Guatirina baksin hormonlari test etsin, bir diyetisyene gözük saglikli sekilde ver kilolarini aksi taktirde kilo verip tekrar alicaksin buda tüm sagligini bozukcak onla kalsa iyi cildin de bozulucak yirtilamlar feln olcak.

Az yiyiyorum diyorsun birde sporu dene onun faydasi alacagin ilaclardan daha faydali olur. Tek basina baslama senin gibi kilo vermeye calisan biriyle basla spora hem daha zevkli olur hemde iki gün sonra birakmazsin.

Ben sana ilac tavsiye edemicegim canim. Umarim bir an önce kilolarindan kurtulursun ve daha mutlu ve huzurlu olursun.

Son düzenleme:
Bende seni cok iyi anlayabiliyorum Canim... :uhu:

Simdi sana, por ya, diyet yap, sunu ye, bunu ye..vs deme zamani degil, belliki bayagi bi piskolojin bozulmus...

Canim lafi uzatmayacagim, haplara kesinlikle karsi olan biriyim, ama kullanabilecegin bir toz var, tozun ismi dez diyet türkiyedede var bundan...
Hernekadar ön yargili biri olsamda, bu tozun gercekten ise yaradigina kendim sahit oldum :)

Istersen bi onu dene derim Tatlim, en ufak bi eksikligi olmuyor vücütünda, btn gerekli olan maddeler var ztn icinde...

Nette istersen bu tozu arastir eger baktinki ana uygun, müsteri hizmetlerinden daha detayli bilgi al canim :)

En Kisa zamanda ilk olarak, piskolojik bozuklugundan, ve ardindanda kilolarinda kurtulman dilegiyle :kiss:

Hayalcim seni cok iyi anliyorum zamaninda bende senin gibiydim nekadar az yesemde bir türlü kilo veremiyordum tam tersi kilo aliyordum, Tv´lerdeki tüm diyetisyenleri dinlerdim girmedigim diyet kalmadi ama hic birinin faydasini görmedim ne yazik ki.

Ilaclara gelince canim bence elini o zayiflatici ilaclardan uzak tut cünki onlari kullanirken inceleceksin ve daha sonra birakince tekrar kilolarini alacaksin belkide iki katini.
Bir doktora gözük kan alsin bir Guatirina baksin hormonlari test etsin, bir diyetisyene gözük saglikli sekilde ver kilolarini aksi taktirde kilo verip tekrar alicaksin buda tüm sagligini bozukcak onla kalsa iyi cildin de bozulucak yirtilamlar feln olcak.

Az yiyiyorum diyorsun birde sporu dene onun faydasi alacagin ilaclardan daha faydali olur. Tek basina baslama senin gibi kilo vermeye calisan biriyle basla spora hem daha zevkli olur hemde iki gün sonra birakmazsin.

Ben sana ilac tavsiye edemicegim canim. Umarim bir an önce kilolarindan kurtulursun ve daha mutlu ve huzurlu olursun.

Canım benim çok teşekkür ediyorum öncelikle yazdığın için.Dr konusunu ben de düşündüm ama maalesef sigortamız yok o nedenle dra gitsem para ne kadar gider bilmiyorum.Diyetisyene gitsem özel o da bir sürü para ister ve dediğim gibi diyet yapamıyorum.

Spora gelince çevremde benim gibi kimse yok.Hatta benim yaşımda kimse yok.Herhangi bir spor merkezi de yok.Tek yapabileceğim yürümek onu da bu kilolalarla nasıl yapatım bilemyiyorum.Yine de tavsiyelerin için çok teşekkürler tatlım.

Bende seni cok iyi anlayabiliyorum Canim... :uhu:

Simdi sana, spor yap, diyet yap, sunu ye, bunu ye..vs deme zamani degil, belliki bayagi bi piskolojin bozulmus...

Canim lafi uzatmayacagim, haplara kesinlikle karsi olan biriyim, ama kullanabilecegin bir toz var, tozun ismi dez diyet türkiyedede var bundan...
Hernekadar ön yargili biri olsamda, bu tozun gercekten ise yaradigina kendim sahit oldum :)

Istersen bi onu dene derim Tatlim, en ufak bi eksikligi olmuyor vücütünda, btn gerekli olan maddeler var ztn icinde...

Nette istersen bu tozu arastir eger baktinki ana uygun, müsteri hizmetlerinden daha detayli bilgi al canim :)

En Kisa zamanda ilk olarak, piskolojik bozuklugundan, ve ardindanda kilolarinda kurtulman dilegiyle :kiss:

Canım benim çok sağol araştıracağım bakalım nedir fyat ne kadardır çok teşekkür ediyorum iyi dileklerin ve önerin için :)

Bi de bazı esnaflar soğolsun onların yüzünden kendime bir şey almaya bile utanıyorum.Geçen bir mağazaya gittim pantolon almak için adam bana 2-3pantolon gösterdi sonra ben model olarak beğenmeyince bu kiloya bunlardan daha güzelini zor bulursunuz dedi.O an resmen ölmek istedim o kadar insanın içinde bana bunu deynce.

hayalim canım nasıl derler ben o esnafın alnını karışlarım,samimi söylüyorum ki ben seni gördüm öyle abartılcak bir kilon yok ya.

eğer daha rahat hissedeceksen kendini arkadaşım lahana hapımı ne içiyodu aç karnına ve baya faydasını görmüştü.ben bi soruyum arkadaşa sana bilgi veririm canım.bide sabahları aç karnına elma sirkesi bikaç damla, bir bardak suyla içiyo annem direk göbekteki yağı eritiyormuş.ama bi araştırıyım öyle yazıyım gene.

seviyorum seni neslim öpt kuzum lilililili:D:D:D

hayalcim neden bir doktora gitmiyon hem böle ilaçlar sana zarar verebilir gecende arkadaşımla gitmiştim doktora dr güzel bi diyet recetesi yazdı ve arkadaşıma bol su içmesini önerdi su mideyi küçültürmüş bol su içmeyi dene emin ol bunu sürekli yapınca olur ben denedim 55 kilo idim kendimi şişko sandım şimdi su içmenin sonu olarak tam 47 kiloya düştüm şuan istesemde fazla yiyemiyorum hemen mide agrısı cekiyorum hem gercekten saglıklı bir şekilde zayıflanıyor bence bi dene bu kadar sorun yapma bence ayrıca aglama ya kıyamam sana.. off.. yürüyüş yap koş sonra hamur yemekten kacın... türkiyede zayıflamak için hap kullanan kaç kişi zarar gördü sende onlardan olma canım kib....

Son düzenleme:
Oncelikle kan sekerinin dusmesine izin vermeden az az ye,gun ortasinda yogurt ve kendi hazirlayacagin meyve suyunu tuketebilirsin.Ayrica yesilcayi oneririm,fakat hazir olmayacak, kendin demleyeceksin kaynamis suyun icinde iki dakika demle ve gunde iki uc bardak ic ,ayrica bir litre oda sicakligindaki suya 5 kasik bal 5 kasik elma sirkesi ilave et,once sabah ac karina,daha sonrada yemeklerden sonra ic bunun da faydasini goreceksin canim,sporuda eksik etme dogal yollarini dene bence ilac kullanma daha cok zarari olabilir.Hazir gidalarin hepsinden uzak dur,hazir corbalar vs aklina ne geliyorsa hayatindan cikar.

Bir sey daha eklemek istedim, kiraz sapinini da deneyebilirsin,vucuttaki kotsinleri atar vucuttan ayrica kilo vermenide saglar.Tabiki suyu da unutma en azindan iki litre su ic,baska aklima bir sey gelmiyor bunlarin faydasini gordum.Unutmadan yazayim sabahlari mutlaka kahvalti yap metabolizmani hizlandirir sabah yaptigin kahvalti ve ekmegi tamamen hayatindan cikarma daha az ve tam kepekli ekmek ye.. benden bu kadar canim kolay gelsin.

Geri