1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Meleklerim

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Merhaba, Bundan yaklaşık 1 ay önce meleklerle ilgili kitaplar okumaya başladım hatta alış sebebim bile bir anda oluştu.Yaklaşık 1aydır hergün meleklerimle konuşuyorum ve meditasyon yapıyorum.Gün içerisinde de bir işe başlamadan yada iş esnasında "Meleklerim,bana ilham verin!" diye sesleniyorum.O kadar değişik bir duygu ki,tanımlayamıyorum.Tüy bırakmadılar yada beni aşırı şaşırtacak bir durum olmadı ama her saniye yanımda olduklarını biliyorum.Gece yatağıma yattığımda bazen 10 dakika bazen daha fazla süre onlarla konuşuyorum.Oyle ki,bir sabah "5sene öncesine göre çok değiştin (olumlu yönde) " diyen bir sesle uyandım.En basit örneği ise geçtiğimiz pazar akşamı çok sıkıntılıydım ve delicesine yağan yağmura rağmen yürüyüş yapmak için giyindim,çıktım.Kulaklığımı taktım ve 1 dakika sonra şarjı bitti.Erkek arkadaşıma çağrı atmak istedim atamadım,telefonum takıldı.Heralde dedim şu an sakin kalıp düşünmem,konuşmam gerek dedim.Bana anlatmaya çalıştıkları şey buydu.Tanrı'ya seslendim.Sıkıntımı ve yapmak istediğimi anlattım.Ve bana soylediği şey o kadar güzeldi ki,babammış gibi konuştu benle."Ben sana idilediğini verdim,ondan pişman olman için değil sadece ne istediğini anlamana yardımcı olmak için"dedi.Bilmiyorum,benim duymak istediğim bir cevap değildi zaten bu tür konuşmalarda,soru ve cevaplarda egonuzu ortadan kaldırmanız gerekiyor.
  Benim en büyük isteğim onları daha yoğun bir şekilde yanımda tutmak,daha yoğun hissetmek.Bunu nasıl yapabilirim?

  Teşekkür ederim


   
Meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. meleklerime

  meleklerime

  "Bence Dünyanin Yedi Harikasi : 1) görmek 2) duymak 3) dokunmak 4) tatmak 5) hissetmek 6) gülmek 7) ve sevmek... Görmekten, duymaktan, dokunmaktan, tatmaktan, hissetmekten, gülmekten ve sevmekten mahrum olmayacaginiz bir yasam dilerim...
 2. Meleğimsin....

  Meleğimsin....

  Susma ,,, ne olurr susma yine ! Bir gece yine çaldır telefonumu bizim şarkımızla duyar duymaz uyanırım ,,, bilirsin ! Ama aramazsın ,,, iyi bilirim ! Neydi yine yanlışımız ? yarım bırakmamızın , yine yok oluşumuzun nedeni neydi ? Bendim... Senin için senden geçtim Belki de zamansız açtım içimi açmasaydım sürerdi bu ilişki,,, Yüreğim şeffaftı aklımsa deli Ben geldim sen kaçtın hep bana...
 3. melekler..

  melekler..

  MELEKLER UÇAR MI? Anne kız konuşuyorlar..küçük kız annesine sorar.. -anne melekler uçarmı ? -ucar.. -bütün meleklermi? -ewet.. -peki bizim hizmetçi kız nie uçmuyor? babam konusurken ona hep 'meleğim' diyorda.. anne öfkeyle fırlar.. ya öyle mi o halde az sonra UÇAR... MELEKLER.. demekki neymiş her kadın bir melek değilmiş.. melek olmayanında sanırım burda işi yoq.. yanılıyormuyum..
 4. Meleğim

  Meleğim

  Seni tarif etmek gönlüme kolay gelsede Ben kelimelere dökmekte zorlanıyorum seni Gönlünün güzelliği yüzüne yansımış senin Hep böyle kal! Hep böyle vicdanlı hep böyle mütevazi hep böyle mükemmel… Kısacası hep böyle kal güzel meleğim.

Sayfayı Paylaş