Meleklerimiz için örgü gelin saçı modellerimiz

BeyazMelek

Daimi Üye
Meleklerimiz için örgü gelin saçı modellerimiz
Bu konu; örgü gelin saçı modelleri hakkında bilgi vermektedir.

İşinin iyi bilen bir kuaförün ellerinden çıkmış saçlar harika görünümünüzün garantisi olacaktır. Özellikle de düğün stresinin üstüne istediğiniz saç modelinin yapılamaması gibi bir kabusu düşünemiyorum bile :S Saçlarınıza yakışacağını düşündüğünüz modeller genelde klasik topuzlardan farklı tarzlar olsun istiyorsanız bir de örgü saç modellerine bakmanızı tavsiye ederim meleklerim. Doğal görünümlü gelin saçı modelleri olarak kullanacağınız bu modeller duvaklı yada duvaksız zengin seçenekleriyle sizlerle…

orgu-gelin-saci-modelleri_ (11)-39c.jpg

10 11 12 ve 20 nolu saçlar harika bende kıvırcık saclı olduğum için her modele sokamıyorum ancak böyle seyrediyorum

9, nuamaradki gelin saçı çok güzel ben istediğim hayalimdeki saçı yaptıramadım saçım uzun olmadığı için :(
asenam sen her halinle güzelsin canım eminim düğününde de mükemmel bir gelin olmuşsundur :kiss:

10 11 12 ve 20 nolu saçlar harika bende kıvırcık saclı olduğum için her modele sokamıyorum ancak böyle seyrediyorum
canım aslında keratin destekli düz fönler yapılırsa kıvırcık saçlarını dahi dilediğin gibi düz kullanabilir ve dilediğin modeli yaptıra
bilirsin :tik:

Geri