Meleklerimizin Herkesden Sakladığı Kocişleri...buyrun...=)

M

* MuCiZé *

Forum Okuru
Meleklerimizin Herkesden Sakladığı Kocişleri...buyrun...=)
Sevgili Melekler,
yemedim,içmedim,sürekli araştırdım ve büyük uğraşlar sonucunda,size merak ettiğiniz 3 meleğin kocişlerinin resimlerini buldum..buyrun bakalım....orkide,pelinsu ve hayal meleklerimize saygılarımı sunuyorum....

öncelikle orkide meleğimizin eşinin küçüklüğüne inmeye ne dersinizbebisimbebisim
2whnsde.jpg

orkidenin eşinin gençliğinde fabrikatörün oğlu olduğunu duymuştunuz sanırım:gossip::gossip:
qrnpxu.jpg

vee buda eşinin şimdiki hali,babasının fabrikası battıktan sonra bu hale geldiği düşünülüyor,orkidenin ise eşini neden herkesden sakladığı sanırım bu resimde belli oluyo:dil::dil:
2qlh4y8.jpg

pelinsu meleğimizde eşini bizden saklayanlar arasında,sanırım elinden alınmasından korkuyor,ne dersiniz???:laugh::laugh:
sxnpf5.jpg

son olarak hayalimizin eşi,biliyoruz ki hayal meleğimiz saçlı ve sakallı erkeklerden hoşlanıyor,bu resimden de anlaşıldığı gibi....:meri::meri:
ehnpdg.jpg

not: meleklerim bir maruzatım olacak size,rüyamda altta görmüş olduğunuz yiğidoyu gördüm,korkarak uyandım aslında ama bikaç kez daha aynı rüyayı görünce evleneceğim insan olduğunu düşündüm,gören duyan olursa lütfen bana ulaştırın yiğidomu,saygılar:piha::piha:
34rsvg1.jpg

meleklerim hepinizi çooook seviyorum,umarım beğenmişsinizdir...saygı,sevgi,hörmetler!!!!
:dombili: :hayal: :nur: :banyo:

Allah seni napmasın funda...Harika bir çalışma yapmışın.Bu kadar yakışıklı eşlerimizi bir araya getirmek zor olsa gerek..Benim herifin dişlerinide bir yaptıramadım.Gerçi böyle de çok karizmatik ama benim gözümle tabi :D
Orkide 'nin herifi bilmeyen yok.Ama çocukluğuna inmen ve hayatından kareler göstermen son derece takdire şayan..Orkidem Allah bir yastıkta kocatsın.
Hayal'in eşini ben de yeni gördüm..Hayal sakallarını beğeniyor ama,sakalını kestirse daha hoş olacak sanki...
Allah kocalarımızı nazarlardan saklasın tüh tüh maşallah.:dil:
Funda sen de bizim yanımızda dura dura bayağı etkilenmişin.Seçim yaparken bizim eşler etkiledi belli..hahaha
Artı rep..Eferim :D.

Allah be funda'm gizli saklı sırlarımızı ortaya çıkarmışsın gız nerden buldun eşimin fotosunu facebooktan mı çaldın naptın.Ay herifime nazar değecek yaa :D:D:nazar:Saçına sakalına kurban kıllı irkeğim benim hahaha

Orkidenin kocasının çocukluğu da pek şirinmiş ama son imajını tuttmadım pek yav :D

Pelinin kocasını görmüştüm daha önce çok beğenmiştim o zamanlar bekardım ama pelin çarpmış tek dişi kalmış canavarı :D:D

Finduğum senin yiğidoya gelince onu hamamlarda ara derim çünkü geçen benim herif onu hamamda sabun köpüklerinin arasında yuvarlanırken görmüş hahaha :D

Çok güzel bir çalışma olmuş datlım + rep bu arada :)

:dombili: :hayal: :nur: :banyo: İmzamızı da çakmışsım gözümden kaçtı sanma :kiss::asskim:

:D hahaha gülmekten yarılmak üzereyim canım... Hadi onlar bir hata yapıp dünyaca yakışıklı kabul edilen heriflerle evlemişlerde sen neden onların izlediği bu yolda gitmektesin meleğim...

Ahh ah iştee arkadaş seçerken yapılan hatalar.. Bak kuzum onlar kocalarını köşe bucak kaçırmakta birileri kapmasın diyee.. eğer rüyandaki herifle evleneeceksen sende şimdien önlemlerini almaya bak kuzum... :D

:D

anammmmmmmmmmm yememiş içmemiş benim herüfümün bebekliğine kadar imnmiş bu deli çılgın bakire yaw ay pelinin kocayı görmemiştim eyi oldu gı ay pelin bişi sorcam anam sen bu adamı nasıl öpüyon gı hahahahahahaha adamın diş yok dil var hahahahahahah benim adamın heç değilse 1 dişi yok oda karizmadan hahahahahahahah hayalin kocayıda görmemiştim hayalim yafrim saçı sakalı bi tarafa bu herüf seni görebiliomu gı görmedenmi aldı yoksamn hahahahahahahahahahahaha ay yarıldım çatla emi karnıma ağr8ılar girdi yaw bence sen kocişinide hamamda ara hayalin dediği kimin mutlu yoksam iflah olmassın sen hahahahahahahahahahahahahaha kabul ederse rep virecem sene hahahahahaha

ayyy koptummm :D:D:D

gizlar cok aradinizmi bu kocalari yaw :D:D:D

masallah nazar degmesin bari :nazar:

giz mutlu allah iyiligini versin emii hahaha

anam nasilda akil edion giz :D:D:D

rep veremiom ama :kiss:

hahaha meleklerim gı dedim ya çok aradım çook bu resimleri:D hayalim hadi ben facede gördüm biliyorum eşini,diğer meleklerin ne suçu günahı var da onlardan saklıyosun,ee herkes merak ediyo:D pelin hanım buarada cidden kocanı naısl öpüyon yav hahaha orkide benden söylemesi senin kocada internetten google amcadan çıkmıyo ha,bu ne canım,eve bağlaman lazım hahaha Aussie-angelim valla katılıyorum sana çok yanlış arkadaşlar seçtim ben,kendilerine benzettiler,onlarinki gibi koca arıyolar bana da hahaha hayır bide pelin tuturdu ille seni benmkinin kardeşine alcam diye ama benim gözüm yiğidomdan başkasını görmüyo tabi,ha yarın başlıyorum hamam hamam gezmeye,umarım köpükler arasından bulabilirim hahahahahaha :D:D:D meleklerim buarada tşk ederim baktığınız ve beğendiğiniz için.....:)

Orkide senin herif bebekkende bıyıklıymış gı:D
Hayalin herifide ruh gibi ,gözleri pek baygın hahaha
Hayal bu bakışlara mı vuruldun bacım:D
Funda yol yakınken dön istersen ,bizim halimizi görüyorsun işte.
Adamları kıskanmaktan ,deli olduk yaw hahaha

Geri