Melekler'in Sinema Dünyası

Ausencia

Üye
Üye
Melekler'in Sinema Dünyası
Herkesin hayatının bir döneminde büyük keyifle izlediği , hatta 3-5 kez izlediği filmler vardır.
Hem izlenmesi için tavsiyede bulunacağımız filmleri burada paylaşıp hem de kendi enler listemizi yazabiliriz.

Benim içim ;

Guguk Kuşu ve Jack Nicholson performansı müthiştir.Hala izlemeyen varsa mutlaka izleyin derim.

Çok ses getirmese de Artur Millerin eserinden senaryoya uyarlanan The Crucible - Cadı Kazanı filmide benim için tam seyir keyfidir.

Konusu ve içerdiği mesajlar ile Ölü Ozanlar Derneği ;

Hemen hemen tüm D.Lynch , Stanley Kubrick ve Tarantino filmlerinide hayatınızda bir kez olsun izleyin bence.

Şİmdilik bu kadar , dilerim sinema sevenler beni bu konuda yalnız bırakmaz.

Ausencia

Üye
Üye
Hep duymuşumdur Açlık Oyunları .. geçen gün izleme fırsatım oldu tavsiye ederim ..

Bu serinin kitaplarını okumadım , büyük bir hayran kitlesi zaten film çıkmadan varmış.
Bana biraz twilight havasını çağrıştırdığı için henüz izlemedim , sadece fantastik olması değil de ... ama bir ara izleyeceğim mutlaka.

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Açlık Oyunları serisini okudum, bana gayet vasat geldi. Zaten fantastik filmlerden de pek hoşlanmam, ancak bu türü sevenler için cazip olabileceğini düşünüyorum..