((meleklerin sözü var))

@şK_MeLeĞ!.

Yeni Üye
Üye
((meleklerin sözü var))
meleklerin sözü var

onunla yaşadıklarımı nasıl anlatsam bilmem...o babam tarafından akrabamız olurdu.aylarca birbirimize açılmak için çırpındık.ama bir gün sonunda bulduk birbirimizi.ona bakarken içim titrerdi.ağlamak isterdim zamansız.her cumartesi buluşurduk.birlikteliğimizden yaklaşık iki ay sonra bana evlenme teklif etti.artık anneme birşeyler söylemeliydim.zaten annamde fark etmişti bazı şeyleri.önce sevindi ama abama söylediğimizde babamın tepkisi karşısında onunda düşünceleri değişti.artık herkes karşıydı bana.aşkımıza,sevgimize...annem hasta olduğu için onun ölümüne sebep olup,hayat boyu vicdan azabı çekmek istemedim.babamın tehditlerine daha fazla boyun eğmek zorunda kaldım.bütün bunların nedeni onun maddi ve sosyal durumuydu.ama ikimizde öylesine kör olmuştuk ki...aşk bizi sarhoş etmişti adeta.ne yapmalıydım.bunu onada söylemeliydim ama nasıllllll!!!!!!!!!çıldırmamak içten değildi.kafamın içinde türlü sorular vardı.akşam biz herşeyi konuştuktan sonra annem ve babamla herşeyden habersiz beni aradı."işten çıktım aşkım,eve gidiyorum.birde sesini duyayım dedim"dedi.ağladığımı çok sonra fark etti.anlamıştı bir terslik olduğunu.telefonu kapattık ikimizde."yarın buluşalım mı seni görmeden yapmam"dedim.ertesi gün işe gitmesi gerektiğini ve kesinlikle gelemeyeceğini söyledi.ve bana "daha fazla uzatma,ayrılacaksan ayrıl"diye bir msj.ve beni yıkan msj....deli divane oldum.yaşadıklarımız aklıma geldikçe kendime en çok zarar verecek şeyler gözümün önünden geçti.ve AYRILDIK..........hayat bitmişti benim için.ayrıldıktan sonra hiç aramadı,sormadı.kendimi onu düşünmekten alamıyordum.sonra boşvermeye başladım ama o kadar kolay değildi.ayrılmamızın üzerinden 5 ay geçmesine rağmen acısı daha taptaze,dün gibi yaşanan herşey.aşkım,hani meleklerin sözü vardı,unuttunmu şarkımızı,unuttunmu eski günlerimizi.????beni ilk öpüşünü,ilk sarılışını..........maçkadaki seseriliklerimizi....aynı gökyüzünü paylaşıpta yanında olamamakkahrediyor beni.sensiz uyandığım her sabaha lanet ediyorum.yaşamak önemsiz artık,nefes almak gereksiz.senyoksan herşey eksik.hayat boş.....sana dön diyemem istesekte artık olmaz biliyoruz bu kahreden gerçeği ikimizde.....ama yüzüne bakmayı,sesini duymayı,gözlerinde kaybolmayı öyle özledimki....umarım iyisindir.umarım mutlusundur bensiz.hani şu mavili turunculu beyazlı kazağın varya eğerbir gün kız tavlamaya karar verirsen o kazak sana çok yakışaıyor onu giyin.ve hep glümse çünkü sana gülmek yakışıyor.seni hep seveceğim.beni unutma.....

Benzer Diğer Konularımız !

M
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
M
Geri