melişler nolur akıl verin sevgiliye hediye ne alınır?

tuğba88

Yeni Üye
Üye
melişler nolur akıl verin sevgiliye hediye ne alınır?
ilişkmiz bi kaç aylık özel bi gün fln da yok ama ben şöyle farklı özel bi hediye almak istiyorum yanına da güzel bi not veya mektup ama hediye ne alsam karar veremiyorum giysi saat tarzı bişeyler değil orjinal kendimin yapabileceği bi şey de olabilir ama kafm durdu üretemiyorum.bana fikir verirsenişz sevinirim deneyimlerinizden de olabilir

bak şimdi bugünden itibaren günlük yaz. şuan aranızda ne geçiyo,neler yaşıyosunuz birbiriinizle ilgili herseyi yaz. ve o ebatta bi kutuya koy. o şekilde ver ;)

tawşancıkın fikri fena değil gayet hoş.piyasada dijital çerçeweler war bilmem rastladınmı hiç? ona beraber çekildğiniz bir kaç resmi yüklersen de güzel bir hediye olabilir :)

bak şimdi bugünden itibaren günlük yaz. şuan aranızda ne geçiyo,neler yaşıyosunuz birbiriinizle ilgili herseyi yaz. ve o ebatta bi kutuya koy. o şekilde ver ;)

Buna benzer bişey yapmıştım günlük değilde bizimle ilgili yazılar yazmıştım aklıma geldikçe ve vermiştim ona çok hoşuna gitmişti. Böyle bişey yapabilirsin.

Bi de ben bi kavonaza kırmızı fon kağıtlarından kalp şeklinde kesip üzerlerine aşk sözleri yazmıştım yabancı dillerde seni seviyorum falan yazıp böyle bi kavanoz hazırlamıştım bunuda çok beğenmişti. Böyle bişey de olabilir.

Sonraaaa bi de bi kutuya çeşitli şekerler doldurup içinede not düştüm 'Sen bunlardan daha tatlısın' diye bu da hoşuna gitmişti :)

Başka neler yaptım aklıma gelmedi bunlardan birisini yapabilirsin :) Bence öncelikle şekerleri hazırla yapımı kolay sonuçta hemen hazırlayıp yarın verebilirsin. Defter konusuna da başlarsın en kısa zamanda bitirince de onu verirsin :)

Çok beğenicene eminim :)

Son düzenleme:
Benim arkadasim album yapmisti. Icinede ikisinin resimlerini yapistirmisti resimlerden birinide kendi cizmisti, gercekten cok hos olmustu.
Yada kunye yaptirabilirsin ustune ikinizin ismini veya sadece kendi ismini yazdira bilirsin. Alyans gibi birseyde yaptirabilirsin belki..

ikinizin fotograflarını digital çerceve alarak içine yükleyebilirsin ama dijital çerçevelerin maliyeti biraz fazla ben bi sormuştumda 90 tl demişlerdi burda....

Geri