Etiketler:
  1. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

Melişler yardım!! Mutfak dolabım...

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Dişeps tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar yeni yaptırdığımız eve mutfak beğeniyoruzda ben beyaz olmasını istiyorum mutfak dolaplarının.fransız tarzı çok hoşuma gidiyor.ama bağzıları renginin 2 3senede karardığnı söylüyor aranızda kullanan varsa yardımcı olurmusunuz:S

2. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bence kaliteli bir dolap olursa kararma yapmaz.....

3. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113
    Örnek varmı örnek resim :) bakalım bi nasıl bişeymiş merak ettim doğrusu

4. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bilgisayara bile kaydedilmiyo.ama kale plus mutfak celeri yazarsanız çıkar.hoşuma gitti

5. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    sadminim kötümü?bunun beyazınımı yaptırsam yoksa:küstüm:üff çok karasızım

Son düzenleme: 16 Mayıs 2010
  6. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bence model süper :) Ama beyaz konusunda bende kararsız olurdum çünkü, temizliğide zor :) Ama sen bu modelden şaşma :) Hatta yaptırınca benide bu şık mutfakta kahveye davet et :D:D

Şimdiden güle, güle kullan canım :)

7. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    a
    sğolun rüyam adminim içime su serptiniz.çok kararsız biriyim benya.tabiki davet ederim.temizlik sorun değil.bu ara beyaza taktım iyce.laminantlarıda beyaz yaptırcam

8. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel modeli gerçekten canım inş iyi günlerde kullanırsın.....bende yaptırıcak olsam beyaz ve gri tonları secerdim kesinlikle.....

9. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    sağol canım hayırlısıyla çabucak hallolsaydı şu ev.inşallah sende yaptırırsın

Melişler yardım!! Mutfak dolabım... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İtalyadan Mutfak Dolapları

İtalyadan Mutfak Dolapları

italyan mutfak dolapları, 2011 mutfak dolapları, resimleri, modelleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. italyanların muhteşemm mutfak dolaplarını sizn için ayaklarınıza getiriyoruz melekler :D:D beyaz sade ve şık tasarımları ile göz dolduran bu mutfaklarda yemek yapılmazmı bee :D:D ben olsam hiç ayrılmam bu mutfaklardan:D:D
  2. mutfak dolapları

mutfak dolapları

eviniz için mtfak modelleri ve aklınızdakını uygulamalı olarak yapabılcegınız bır yer ( İmalatdan Satış ) yayla bahçelievler/istanbul
  3. Kullanışlı mutfak dolapları

Kullanışlı mutfak dolapları

Ahşap mutfak dolabı Konforlu mutfak dolabı Bu ahşap rengi mutfak dolabı harika. Çokta kullanışlı.Ahşap rengiyle ayrı bir uyum yakalanmış. Çocuğunuzla birlikte mutfakta nefis yiyecekler hazrlamak hoş bir duygu olsa gerek. Tabiki çocuk güvenliği için çocuğunuzu mutfakta tek başına bırakmamalısınız.
  4. Rustik mutfak dolapları

Rustik mutfak dolapları

Ev dekorasyonlarınızda doğallığı sevenler arasında mı yer alıyorsunuz? Beğeneceğiniz ev dekorasyonlarında doğallık olmazsa olmazım diyenlerdenseniz rustik mutfak dolapları mutfağınızda hayır diyemeyeceğiniz dekorasyon unsurları arasında karşınıza çıkmaktadır. Eskitme mobilya tarzını sevenler ya da doğal ahşaptan vazgeçemeyenler için ideal bir seçenek olan rustik mutfak dolapları mutfak...
  5. Krem rengi mutfak dolabı kullananlar acil yardım

Krem rengi mutfak dolabı kullananlar acil yardım

Hanımlar ben mutfağımın dolaplarını değiştirdim de krem rengi kullanışlı olur dediler biz de aldık. Yalnız çok pasif kaldı sanki mutfağım biraz daha canlandırmak istiyorum krem rengi mutfak dolaplarına hem uygun hem canlılık katmak için neler yapabiliriz. Şimdiden teşekkürler..

Sayfayı Paylaş