Etiketler:
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.099
    Ödül Puanları:
    113

Melon Cooler tarifi resimli

Konu, 'İçki - İçecekler' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

melon cooler tarifi, resimli tarif, içindekiler, malzemeleri hakkında bilgiler

sevgili melekeler size güzel bir içecek tarifi sunuyoruzz sıcak yaz günlerinde iyi gider :D

Melon Cooler

Malzemeler

3 cl. Kavun suyu
    3 cl. Armut suyu
    3 cl. Portakal suyu

Yapılışı

Soğutulmuş uzun bardakta (bir portakal dilimi ya da kokteyl kirazıyla süslenerek) 2 küp buzla ve "pipet"le sunulur.

Melon Cooler tarifi resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melon Cooler tarifi var mı

Melon Cooler tarifi var mı

Arkadaşlarım resimil melon cooler tarifi arıyorum. Tam olarak nasıl yapılır ve içinde hangi malzemeler bulunur sağolun.
  2. Truffle Tarifi (Resimli)

Truffle Tarifi (Resimli)

Truffle tarifi yapılışı nedir nasıl yapılır çeşitleri hakkındaki merak ettiğiniz herşey burada Son zamanlarda tatlı deyince aklıma gelen ilk şey Truffle. Oldukça lezzetli fakat bi o kadar da kalori yüklü bu küçük tatlı toplarını yapmak aslında çok kolay. Bu minik tatlıların yanıne ekler ya da profiterolde gayet şık olur.İşte tarifimiz; Malzemeler 200 ml. krema 400 gr bitter çikolata 40...
  3. Resimli Tapa Tarifi

Resimli Tapa Tarifi

Tapa nasıl yapılır resimli Tapa yapılışı Bir mantar yemeği olan tapanın malzemeleri ve yapılışı hakkında bilgi almak isteyen meleklerimize özel,i işte tapa tarifi :) malzemeler 1 paket Kültür mantarı 4 yemek kaşığı Zeytinyağı 1 tutam Maydanoz 2 yemek kaşığı Sarımsak 2 çay kaşığı Tuz Yapılışı Önce mantarları 10 dk soğuk suda bekletip suyunu süzüyorsunuz. Kapaklı bir teflon tavayı...
  4. Revani Tarifi Resimli

Revani Tarifi Resimli

Revani Tarifi Resimli tarif istiyorum lütfen bana Revani nasıl yapılır yazın arkadaşlar.
  5. Keşkül Tarifi Resimli

Keşkül Tarifi Resimli

Keşkül Tarifi Resimli tarif istiyorum bilen varsa tabi bana Keşkül yapılışını detaylı yazsın kızlar.

Sayfayı Paylaş