1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

Memuriyet görevime sakatlık kontenjanından atanmadığım...

Konu, 'Yeni Ssk Yasaları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Memuriyet görevime sakatlık kontenjanından atanmadığım için özürlülere ilişkin haklardan yararlanamıyordum. Yeni yasa bu konuda bir kolaylık getiriyor mu?
    Evet. Kanunun yürürlüğe girdiği tarihten önce iştirakçi olanlardan, göreve başlamadan önce alınmış, en az % 40 oranında özürlü olduklarını gösterir sağlık kurulu raporu bulunanlar ile en az yüzde 40 oranında doğuştan özürlü olduklarını belgeleyenler yeni düzenleme ile 15 yıl hizmet ile yaşlılık aylığından yararlanacaklardır.

Memuriyet görevime sakatlık kontenjanından atanmadığım... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En ilginç futbolcu sakatlıkları

En ilginç futbolcu sakatlıkları

futbol sakatlıkları futbolda sakatlıklar futbolcu sakatlıkları futboldaki sakatlıklar en kötü futbol Futbolcular sadece yeşil sahalarda değil, bazen çok ilginç zamanlarda ve ilginç şekillerde de sakatlanabiliyor. Yeşil sahalarda yaşanan sakatlıklar tüm futbolseverler tarafından normal karşılanırken, saha dışındaki sakatlanmalar ise şaşırtmaya devam ediyor. AA - İngiltere merkezli bir internet...
  2. Hukuki İşlemlerde Sakatlık

Hukuki İşlemlerde Sakatlık

hukuki işlemlerde sakatlık askıda geçersizlik hukuki işlemlerin geçersizliği 9. Hukuki İşlemlerde Sakatlık Hukuki İşlemlerde Sakatlık: 3 türlü olur 9.1 Yokluk: Bir işlemin hiç doğmaması demektir. Sözleşme yoktur. 9.2 Kesin Geçersizlik: Tam yeteneksizlerin yaptığı işlemler Geçerlilik koşulu Danışıklı işlemler Objektif imkansızlık Yukarıda sayılı olaylarda kesin geçersizlik söz konusudur....
  3. Vazife Ve Memuriyetlerine Gitmeyenlerin Cezalari:

Vazife Ve Memuriyetlerine Gitmeyenlerin Cezalari:

Tayin olunduğu vazife ve memuriyet emrinin tebliğinden itibaren mazeretsiz hazarda 15 ve seferberlikte 6 gün içinde hareket etmiyen veya yol müddeti hariç olarak hazarda 7, seferde 3 günden fazla bir müddet yolda geçirerek vazife ve memuriyetlerine iltihak etmiyen subaylar, askeri memurlarla astsubaylar üç aya kadar ve seferberlikte üç aydan beş aya kadar hapsolunurlar. Tekerrürü halinde ilk...
  4. Eğitim Fakülteleri Kontenjanları

Eğitim Fakülteleri Kontenjanları

Eğitim Fakülteleri Kontenjanları hakkında bilgi rica ediyorum şimdiden cevap için bilgi için tşklerimi sunuyorum melek gibi meleklersiniz:)
  5. MEB SBS Kontenjanlarını Arttırdı!

MEB SBS Kontenjanlarını Arttırdı!

sbs kontenjanları sbs kontenjanları 2013 Sevgili melekler, sbs sınavına giren öğrencileri sevindirecek bir haberle karşınızdayız. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), seviye belirleme sınavı (SBS) sonucuna göre öğrenci alan fen ve sosyal bilimler liseleri ile her türdeki Anadolu liselerinin kontenjanlarını yüzde 30 artırdı. MEB, SBS sonuçlarına göre tercih işlemlerini 15 Temmuz pazartesi...

Sayfayı Paylaş