Merak Ediyorum Bende HAMİLE MİYİM ACABA kızlar ne dersiniz

@SadmiN çok teşekkür ederim abla cevapların için biraz başınızı ağrıttım gençlik hatası şimdide çekiyorum acısını işte

@SadmiN ve @LaViNYaM abla bir şey sorabilir miyim sağlık ocağında yapılan HCG testi güvenilir mi insanlar özel hastanede özel laboratuvarda yaptırıyor testi sağlık ocağı sanırım kanı alıp bekletiyormuş sonra bir laboratuvara gönderiyormuş hormon testinin sonuçları için bu bekleme sonucun yanlış çıkmasına sebebiyet verir mi sağlık ocağı sonucu güvenilir mi

Selamlar hayatım. İlaçla ilgili bilgim malesef yok doktor ile görüşmeniz gerekiyor. Onun haricinde sağlık ocağı ya da hastane farketmiyor beta hcg testlerinin sonucu yüzde yüzdür. Kafamda soru işareti var ben sağlık ocağına güvenmiyorum içimde şüpeler var diyor iseniz bir de hastanede yaptırın ama göreceksiniz yüzde yüz hamilelik yok.

İyi günler kız arkadaşımın adeti 16 gün gecikti sonrasında 6 gün süren kanaması oldu regl mi değil mi emin olamadık bitince kanda test yaptırdık 0.100 çıktı bu sonuç kesin mıdır 16 gün gecikme az bir süre değil ama sanırım regl olmuş değil mi kan testi negatif çünkü. (İlişki üzerinden 2 ay geçti)

İyi günler kız arkadaşımın adeti 16 gün gecikti sonrasında 6 gün süren kanaması oldu regl mi değil mi emin olamadık bitince kanda test yaptırdık 0.100 çıktı bu sonuç kesin mıdır 16 gün gecikme az bir süre değil ama sanırım regl olmuş değil mi kan testi negatif çünkü. (İlişki üzerinden 2 ay geçti)
Zaten regl olmuş kendisi üzerine testte de negatif çıkmış ayrıca kan testi kesin sonuçtur ama zaten regl olmuş buna hamile diyemeyiz

@SadmiN iyi günler bakabilir misiniz acaba kesin olarak gebelik yok mudur bu durumda yorumlayabilir misiniz ? 16 gün çok fazla bir süre degilme gecikme olarak

Geri