Etiketler:
 1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Merak ettim Ünlüler Hangi Arabaya Biniyor

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Sizinde bazen böyle garipten meraklarınız oldu mu bilmiyorum ama ben bu ünlüler dünyasını çok merak ediyorum sabah bir manken magazin programında eşim arabasıyla bir sokakta gasp edilmiş dedi acaba o araba ne markaydı da hırsızlar kurban seçti daha doğrusu size şunu soruyorum Ünlüler Hangi Arabaya Biniyor olabilir bu konuda bilginiz varsa yazında merakımız gitsin:)
   
 2. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Sayın misafirimiz, Meraklılarına işte birçok ünlünün bindiği araba markaları ve müthiş uçuk fiyatları :)

  Tarkan Küçüklüğünden beri cipleri çok beğendiğini söyleyen megastar Tarkan, şimdilerde bu hayaline kavuşmuşa benziyor. 100 bin Euro’luk Land Rover marka cipe binen Tarkan, bu aracın yanı sıra bir de Chevrolet marka minibüse sahip.

  AYSUN KAYACI: Oynadığı Pepsi reklamlarından kazandığı parayla aldığı 140 bin Euro’luk Range Rover’la gecelerde boy gösteriyor. Aracına gözü gibi bakan Kayacı’nın cipini kirli görmek mümkün değil.

  İZEL: Uzun süredir ortalarda görünmeyen ve yeni albüm çalışmaları için stüdyoda gecesini gündüzüne katan İzel, 95 bin Euro’luk Range Rover cipe biniyor.

  DAVUT GÜLOĞLU: Karadenizli türkücü Davut Güloğlu’nun BWM Z3′ün yanı sıra bir de 120 bin dolarlık Infiniti’si var. Güloğlu, otomobil tutkusundan asla vazgeçemeyeceğini belirtiyor.

  DENİZ AKKAYA: Daha önceden kullandığı Range Rover marka cipi sokak ortasında yanan Deniz Akkaya buna rağmen cip kullanmaktan asla vazgeçmiyor. Bu yangından sonra bir süre Mini Cooper kullanan eski top model, şimdilerde ise 135 bin Euro’luk Audi Q7 marka cipe biniyor.

  ARDA TURAN Mercedes SLS AMG 750 bin lira
  CEM YILMAZ Porsche Carrera 300 bin euro
  MUSTAFA KOÇ Maserati Quattroporte 237 bin Euro
  TUNCAY ÖZİLHAN Hummer 100 bin euro
   
 3. sara13579

  sara13579 Forum Okuru

  Gülben Ergen de 150 bin € değerinde Audi Q7 kullanmaktadır.
   
Merak ettim Ünlüler Hangi Arabaya Biniyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Hangi Ünlüler Gümüşhaneli merak ettim

  Hangi Ünlüler Gümüşhaneli merak ettim

  Ben Gümüşhaneli biri olarak benimle aynı memleketli olan ünlüleri merak ettim bu da nereden geldi aklına demeyin birden geldi ve merak uyandı:) Acaba Hangi Ünlüler Gümüşhaneli bilen varsa yazsın lütfen.
 2. Hangi Ünlüler Şeker Hastası merak ettim

  Hangi Ünlüler Şeker Hastası merak ettim

  Kızlar aklıma yine enteresan bir merak geldi acaba Hangi Ünlüler Şeker Hastası bunu çok merak ettim aranızda Hangi Ünlüler Şeker Hastası bilen var ise yazsın
 3. Hangi Ünlüler Trabzonlu merak ettim

  Hangi Ünlüler Trabzonlu merak ettim

  Ben Trabzonlu'yum adım da Merve dün bir şey takıldı aklıma merak ettim acaba benim gibi Trabzonlu olan ünlüler var mı diye? Acaba Hangi Ünlüler Trabzonlu biliyorsanız yazar mısınız
 4. Hangi Ünlüler Umreye Gitti merak ediyorum

  Hangi Ünlüler Umreye Gitti merak ediyorum

  Ünlüler dünyasında Umreye gidenlerden Sibel Can ve sanki Seda Sayan da vardı diye biliyorum acaba Hangi Ünlüler Umreye Gitti bu konuda haberiniz var mı?
 5. Hangi Ünlülerin Dişleri Kaplama merak ettim

  Hangi Ünlülerin Dişleri Kaplama merak ettim

  Benim dişlerim kaplama ve iyi ki de yaptırmışım diyorum çünkü doğal dişlerim hiç de estetik görünmüyordu peki ya acaba Hangi Ünlülerin Dişleri Kaplama bunu biliyor musunuz?

Sayfayı Paylaş