Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

canimmmm Allah razi olsun senden birtanemmmm... insallah bu kez düsük olmazz... dua edin canlarim

canımmmmmmm çok sevindimmmm hayırlı olsun, tebrik ederim. allah sonuna kadar sağlıklı bir hamilelik versin inşallah. inşallah 20 li 30 lu haftalara geldiğini de görürüz
çok güzel yaaaaaa

Tatliiimmmm canimmmm.... sonunda basardim yine hamile kalmayi... insallah düsük olmaz bir daha... dualariniza cok ihtiyacim var....

canim benim Allah razi olsun fistigimmmmm

Gülümmmm benimmm... sende Lalem de aklimdasiniz... Rabbim insallah sizinde yüzünüzü güldürür...

Allah razi olsun sizdende sekerlerim benimmmm.... Rabbim size ve bebislerinize uzun ve saglikli ömürler verir insallahhhhhhhhh

ben mercimeği fırına veriyorum da bi türlü pişiremiyorum yaaaww ))

inş seninde güzel haberlerini alırız tatlım

oyyy yerim onun totosunu yaww kocaman olmuş bile yaarada olsun gelin yazın böle en azından haberdar olalım birbirimizden çok özledim sizi asyamı benim yerimede öp kokla meleğim çok seviyorum hepiniizi

yarin doktorda randevum var... insallah kalbinin atisini da duyarim

diloşummmmmmmmmmm duarrım seninle inş bu kez acı yaşamıycaksın meleğim bizi habersiz bırakma çok öpüyorum seni

kankimmmm lalem inş seninde güzel haberlerini almayı nasip eder mevlam inan çok istiyorum senin meleğinin olmasını

eskileride unutmadım tabi sılama ranagülümede prensesime inş bütün isteyenlede nasip eder mevlam aminnnnnnnnnnn

kızlar bizde oğluşumla 20 haftalık olduk artık tekmelerini hissediyorum onun okadar muhteşem bir duygu ki rabbim herkese yaşatsın inş 2 haziranda kontrole gidicez çok özledim miniğimi inş herşey yolundadır
ayrıca şeker yüklemesi yapıcaklar dua edin bize hepinizi öpüyorum canlarım allahıma emanet olun

ayşegülcümmmm demek prensimiz geliyorrrr çok sevindim allah sağlıkla kucağınıza verir inşallahhhhh

oyyy meleğim benim evet öle rabbime dua ediyorum herkese yaşatsın bu duyguyu inş aminnnnnn inş allah razı olsun canım
sen nasılsın elam nasıl özledim sizi yaa dün gördüm seni ama çıkmışsın çok öpüyorum elamıda seni de