Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Hayırlısı olsun

Bende yeni katıldım aranıza sorularım olacak deneyimli hanımlara 1.aşılamam tutmadı şimdi pazartesi 2.si yapılacak çikolata kistim var başka bir sorunumuz yok 1,5cm 2tane sol yumurtalığımda şuan. Daha önce ameliyat oldum tekrarladı 2.de tutmazsa aşılamayı denemeyi düşünmüyorum özeldemi yaptırmak lazım acaba tutmazsa yine sizce ne yapmalıyım nasipse olacak biliyorum vakti gelmeden hiçbirşey olmuyor hayırlısı tüm bebek isteyenler için olsun insaallah sabredelim fikir verirseniz sevinirim birde yumurtanın ne kadar büyümesi lazım gebe kalmak için bilginiz varmı çatlama iğnesinden sonra yumurtanın çatlamama ihtimali varmı acaba kaç yumurtanın büyümesi lazın benimle aynı durumda olup gebe kalan varsa yazsın lütfen cenabı allah umut dolu kullarını severmiş bunu unutmayalım hiçbir zaman dualarım hepimize sevgiler

Burada neler yaşandı değilmi canım, ama malesef gördüğün gibi artık kimse yok, bir ara tek başıma ayakta tutmaya çalıştım ama olmadı :(((

Canım çok sevindim inan, inşallah meleğin sıkı sıkı tutunar bu sefer anneciğine :)

Sılam yine kayıpsın, bir varsın bir yok nerelere gidip geliyorsun :D

Bizde özledik lovly :)

lalem geldikçe daha çok üzülüyorum bende kendimi derslere verdim bari anne olmayı başaramıyorsun KPSS kazan diye kendimi azarlıyorum resmen :( bende bu akıl oldukça o bebekte gelmez zaten ya düşün düşün sonunda .... neyse işte bundan pek uğramıyorum ama takip ediyorum sizleri hamiş haberini alırım inşallah senin de canım :kiss:

lalem geldikçe daha çok üzülüyorum bende kendimi derslere verdim bari anne olmayı başaramıyorsun KPSS kazan diye kendimi azarlıyorum resmen :( bende bu akıl oldukça o bebekte gelmez zaten ya düşün düşün sonunda .... neyse işte bundan pek uğramıyorum ama takip ediyorum sizleri hamiş haberini alırım inşallah senin de canım :kiss:

İyi yapmışsında arada haber et bari özelden merak ediyorum :)
Vallaha umutsuzca umuduma devam ediyorum, adetime yine az kaldı işte 22-24 arası gelir, erken gebelik testlerinden almıştım bugün yaptım ama koca bir NEGATİF yine, bakalım bir tane daha var o testten 3 gün daha beklemeyi düşünüyorum tabikide bu arada kırmızı kartı yemezsem, onuda yapıcam ve bir daha ne test alıcam nede özel birşey yapıcam, dr çağırdı adet olursan gel demişti bir giderim bakalım, ama kendim artık birşey yapmak istemiyorum, uğraşınca daha çok üzülüyor insan.. neyse görüşürüz inşallah yine öpüyorum , Allah zihin açıklığı versin iyi çalış derslerine :kiss:

merhaba canlar nasılsınız?
son haftalarda inanılmaz yoğunum. maşallah işler bir arttı sormayın:)
bebişimin bereketi heralde:)

fırsat bulmuşken yemek molası vermeden girip selam vereyim dedim.
biz çok iyiyiz Allah'ıma bin şükür. 3,5 aylık olduk.

sizler nasılsınız? burası çok durgunlaşmış görünüyor.

hepinizi öpüyorum.

hepinizi öpüyorum.

canımsın yaa maşşalahh seni buaralarda görmek güzel canım vallahi en son bi hamiş haberini almıştık sonrasında yoksun bende çok fazla gireiyorum şu son zamanlarda ve canım 3,5 aylık olmuşsunuz allahım herkese nasip etsin teyzoşu olarak kocaman öpüyoruz onuu ee cinsiyet bellimi az çok bende 12. haftamdayım sabırsızım doktor %60 erkek görünüyo ama belli olmaz yinede dedi vücut ölçüleri falan sadece tahmin işte ? bakalım canım geçinip gidiyoruzz siz gibi çok öpüyorum seni kendine ve meleğine ii bak hoşçakalll

Sanırım herkes bu sayfayı terketmiş, çok üzüldüm :(((

umarım herkes iyidir, sevgiler...

evet bitanem ya malsef öle oldu gerçekten çok üzülüyorum çok özlüyorum sizi

arkadaslarrr hamileyimmmmmmm.... ben bu güzel haberi ilk bu eski topigimize yazmak istedim.... :) insallah yine canlanir bu topigimiz yaaa

diloşumm çokkkkkkkkkkkkkkkkk sevindik rabbim kucağina aldığın günleride göstersin inş

selam kızlar özledim sizi

bizde seni özledik tatlım nasılsın iyimisin

Bende yeni katıldım aranıza sorularım olacak deneyimli hanımlara 1.aşılamam tutmadı şimdi pazartesi 2.si yapılacak çikolata kistim var başka bir sorunumuz yok 1,5cm 2tane sol yumurtalığımda şuan. Daha önce ameliyat oldum tekrarladı 2.de tutmazsa aşılamayı denemeyi düşünmüyorum özeldemi yaptırmak lazım acaba tutmazsa yine sizce ne yapmalıyım nasipse olacak biliyorum vakti gelmeden hiçbirşey olmuyor hayırlısı tüm bebek isteyenler için olsun insaallah sabredelim fikir verirseniz sevinirim birde yumurtanın ne kadar büyümesi lazım gebe kalmak için bilginiz varmı çatlama iğnesinden sonra yumurtanın çatlamama ihtimali varmı acaba kaç yumurtanın büyümesi lazın benimle aynı durumda olup gebe kalan varsa yazsın lütfen cenabı allah umut dolu kullarını severmiş bunu unutmayalım hiçbir zaman dualarım hepimize sevgiler

rabbim güldürsün yüzünü güzelim inş bebişine kavuşrsun

sılammm seni görmek ne güzel çok merak ettik seni merak etme bebişine kavuşacaksın inan okadar çok beklemiyceksin bak gör sen sabo-ırsız ve beni görmüyomusun en beklemediğimiz anda geldi senin bebişde süpriz yapcak annesi inan gelince bütün bu çektiklerşni unutucaksın duarım seninle kuzum

hepinizi öpüyorum.

ohhh maşallah canım bebişinin bereketi tabi yerim onu ben teyzoşum nekadar büyümüş ya maşallah bizde seni öpüyoruz

canımsın yaa maşşalahh seni buaralarda görmek güzel canım vallahi en son bi hamiş haberini almıştık sonrasında yoksun bende çok fazla gireiyorum şu son zamanlarda ve canım 3,5 aylık olmuşsunuz allahım herkese nasip etsin teyzoşu olarak kocaman öpüyoruz onuu ee cinsiyet bellimi az çok bende 12. haftamdayım sabırsızım doktor %60 erkek görünüyo ama belli olmaz yinede dedi vücut ölçüleri falan sadece tahmin işte ? bakalım canım geçinip gidiyoruzz siz gibi çok öpüyorum seni kendine ve meleğine ii bak hoşçakalll

oyyy oyyyy maşşallah demek seninde oğluşun olcak o tahminler doğru çıkıyo canım özlüyoruz sizi ya arada gelin öptüm çok

sabırsızım masallah okadar buyudunuz mu yawww allahım sonuna kadar ınsallah sorunsuz devam etmeyı nasıp eder saglıkla kucagına almayı da ınsallah.....
dılara cook sevındım canım demek kardes gelıyor tebrık ederım.....
selam kızlar nasılsınız bız ıyıyız asyam 4 aylık oldu artık zaman nekadar cabuk gecıyor evet ozledık özlendınız ama artık paylasımlarımız yok malesef....
asyayla vakıt nasıl gecıyor anlamıyorum okadar hareketlıkı okadar tatlıkı anlatamam her opup kokladıkca dular edıyorum allahım herkese bu duyguyu tattır dıye......
kendınıze ıyı bakın....lalosum hayırlı haberlerını gormek dılegıyle......

hepinizi öpüyorum.

Benden de selam olsun canım size :)
Ayy canım maşallah 3,5 aylık oldunuz bile haa, maşallah maşallahhhhhh :D
Burası evet durgunlaştı, yeni bir topic var herkes oraya kaydı..
Burda da hamiş olmayan birkaç kişi kaldı işte onlarda o topicte EN BAŞTA DA BENNNNNNNNN hahaha
Canım bizleri habersiz ve duasız bırakma, kendine iyi bak tabiki bebişine de öpüyorum kocaman sizi :)

ben mercimeği fırına veriyorum da bi türlü pişiremiyorum yaaaww :)))

Biz pişirmeyi bilmiyoruz sanırsam uyuzum hahaha

sabırsızım masallah okadar buyudunuz mu yawww allahım sonuna kadar ınsallah sorunsuz devam etmeyı nasıp eder saglıkla kucagına almayı da ınsallah.....
dılara cook sevındım canım demek kardes gelıyor tebrık ederım.....
selam kızlar nasılsınız bız ıyıyız asyam 4 aylık oldu artık zaman nekadar cabuk gecıyor evet ozledık özlendınız ama artık paylasımlarımız yok malesef....
asyayla vakıt nasıl gecıyor anlamıyorum okadar hareketlıkı okadar tatlıkı anlatamam her opup kokladıkca dular edıyorum allahım herkese bu duyguyu tattır dıye......
kendınıze ıyı bakın....lalosum hayırlı haberlerını gormek dılegıyle......

Canım tatlı cadım benim, Asyam 4 aylık oldu bile maşallah tatlı kuzuma, tabikide onunla vakit geçirmen en güzeli ve en doğrusu, teyzesi de o esas tatlı cadıyı yer öper bitirir :) ohhhhhhhhhh
Yine adet günüm geldi çattı bakalım birkaç gün içinde belli olur yine ama ne bileyim öyle bir beklentim kalmadı gibi artık umutsuzlaşıyor muyum, umursamazlaşıyor muyum bilmiyorum ama adet olmak beni eskisi gibi incitmiyor bunu biliyorum :)
Hayırlısı bakalım normal adet günüm bugün hala gelen yok, kasıgı çekiyor, göğüslerim acıyor, belim ağrıyor, normal adet belirtilire gibi, ama sen hep dersin illede belirti değil diye, o yüzden bunları da umursamıyorum..
Canım benim seni ve Asyamı çok öpüyorum görüşürüz yine

Geri