Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

kızlar hepinize merhaba.uzun zamandır girmiyordum.kendimi artık rahat bırakmaya karar verdim.takip ettikçe moralim bozuluyor.bu zamana kadar olmadıysada bi sebebi vardır diyorum.hala hamile değilim.Allah hepimizin yardımcısı olsun.hepinizi öpüyorum..

kızlar hepinize merhaba.uzun zamandır girmiyordum.kendimi artık rahat bırakmaya karar verdim.takip ettikçe moralim bozuluyor.bu zamana kadar olmadıysada bi sebebi vardır diyorum.hala hamile değilim.Allah hepimizin yardımcısı olsun.hepinizi öpüyorum..

canımm seni çok merak ettim inş bir gün sende yaşiycaksın bu duyguyu biliyorum beklemek çok zor ama gelince bütün dertlerini unutturucak sana duammda unutmuyorum güzelim allaha emanet ol

icon1.png

<!-- google_ad_section_start -->:ebebek:REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:ebebek:
Yasemin.....................................9-10 Nisan

:bebem:BEKLENEN REGL TARİHLERİMİZİN LİSTESİ:bebem:
Ranagül.......................................16 nisan
Pirenses...................................18 <LINKZ id=linkz10><NOBR target="blank" uLBgb="linkzHighlighted_4739">Nisan</NOBR></LINKZ>
Melodi_cn ..................................30 Nisan
Şimall ........................................4 Mayıs
Lalezar ...................................... 27-30 Nisan
:leylek2010 ANNE ADAYLARI :leylek

erkek%20bebek.gif
AĞUSTOS <LINKZ id=linkz18>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EYLÜL <LINKZ id=linkz22>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <NOBR>Eylül</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
yıldız_azeri ............................... Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EKİM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Lara74.......................................<LINKZ id=linkz7>31</LINKZ> Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
KASIM
ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Mavişim............................17 <NOBR>Kasım</NOBR> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegül87........................29 Kasım (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
ARALIK <LINKZ id=linkz19>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

faran............ 5 Aralık (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Bir Melek Diliyorum .......29 Aralık(Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

:leylek2011 <LINKZ id=linkz24>ANNE</LINKZ> ADAYLARI:leylek
erkek%20bebek.gif
OCAK <LINKZ id=linkz25>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Berıa........................... <LINKZ id=linkz10><NOBR target="blank" sLlDs="linkzHighlighted_4847">Ocak</NOBR></LINKZ> (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegüüll......................<LINKZ id=linkz13>Ocak</LINKZ> (<LINKZ id=linkz9>anne</LINKZ> adayı süperrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Yazgülüm.......................<LINKZ id=linkz14>Ocak</LINKZ> (<LINKZ id=linkz10>anne</LINKZ> adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
ŞUBAT <LINKZ id=linkz23>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif
<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->

AuSSie-AnGeL........................Şubat (<LINKZ id=linkz6>anne</LINKZ> adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:

<!-- google_ad_section_end -->
erkek%20bebek.gif
MART ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Sabırsızım............................. Mart <LINKZ id=linkz24></LINKZ>(<LINKZ id=linkz26>Anne</LINKZ> Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Hazan.......................................Mart(<LINKZ id=linkz27>Anne</LINKZ> Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Esinerkan..................................Mart(<LINKZ id=linkz21>Anne</LINKZ> Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
dilara1..................................Mayis(<LINKZ id=linkz21>Anne</LINKZ> Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:

Meleklerim.. bütün mercimek sevdalılarına iyi akşamlar... Hamişleri ve hamiş adaylaını görmek ne güzel inşallah hersey gönlünzce olur ... Rabbim isteyen hrkese tattırsın bu güzel duyguları amin..

arkadaşlarım,can yoldaşlarım güzel bir haberle merhaba diyorum bu güzel günün güzel sabahına!Hamileyimmmmmmmmmmmmmm.hatırlayanlar bilirler 2 yıldır bebek istiyorduk.bu süreçte eşim varikosel ameliyatı oldu ben yaramı yaktırdım.yüzümde sivilceler çıktı doğum kontrol hapı kullandım 2 ay ve hap bitti 2. ayında hamile kaldım.öncelikle 2 yıl boyunca hiç denemediğim bi yöntemi paylaşmak istiyorum sizinle.ilişki sonrası yatağa ters yatın yani ayaklar bazanızın başlığında bir saat kalın.ne çok yukarda ne çok aşağıda.bu şekilde hamile kaldım.inşallah sağlıkla sıhhatle doğar bebeğim.darısı burda aynı yüreği paylaştığım herkesin başına.....sağlıcakla kalın.

:ebebek:REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:ebebek:
Lalezar ...................................... 22-24 Mayıs

Pirenses...................................18 <LINKZ id=linkz10><NOBR target="blank" uLBgb="linkzHighlighted_4739">Nisan</NOBR></LINKZ>
Şimall ........................................4 Mayıs

erkek%20bebek.gif
AĞUSTOS <LINKZ id=linkz18>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Gülyüzlüm................................ <LINKZ id=linkz20><NOBR sLlDs="linkzHighlighted_5016" target="blank">Ağustos</NOBR></LINKZ> (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Denizcim ..............................15 <LINKZ id=linkz21>Ağustos</LINKZ> (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 <LINKZ id=linkz19>Ağustos</LINKZ> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EYLÜL <LINKZ id=linkz22>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <NOBR>Eylül</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
yıldız_azeri ............................... Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EKİM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Lara74.......................................<LINKZ id=linkz7>31</LINKZ> Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
KASIM
ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Mavişim............................17 <NOBR>Kasım</NOBR> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
ARALIK <LINKZ id=linkz19>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

:leylek2011 <LINKZ id=linkz24>ANNE</LINKZ> ADAYLARI:leylek
erkek%20bebek.gif
OCAK <LINKZ id=linkz25>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Berıa........................... <LINKZ id=linkz10><NOBR sLlDs="linkzHighlighted_4847" target="blank">Ocak</NOBR></LINKZ> (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegüüll......................<LINKZ id=linkz13>Ocak</LINKZ> (<LINKZ id=linkz9>anne</LINKZ> adayı süperrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Yazgülüm.......................<LINKZ id=linkz14>Ocak</LINKZ> (<LINKZ id=linkz10>anne</LINKZ> adayı <LINKZ id=linkz26><NOBR sLlDs="linkzHighlighted_4990" target="blank">süperrrrrrrrrrrrrrrr</NOBR></LINKZ>):nazar:

erkek%20bebek.gif
ŞUBAT <LINKZ id=linkz23>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif
<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->

AuSSie-AnGeL........................Şubat (<LINKZ id=linkz6>anne</LINKZ> adayı <LINKZ id=linkz27>süperrrrrrrrrrrrrrrr</LINKZ>):nazar:

<!-- google_ad_section_end -->
erkek%20bebek.gif
MART ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Sabırsızım............................. Mart <LINKZ id=linkz24></LINKZ>(<LINKZ id=linkz26>Anne</LINKZ> Adayı <LINKZ id=linkz28>süperrrrrrrrrrrrrrrr</LINKZ>):nazar:
Hazan.......................................Mart(<LINKZ id=linkz27>Anne</LINKZ> Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Esinerkan..................................Mart(<LINKZ id=linkz21>Anne</LINKZ> Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
dilara1..................................Mayis(<LINKZ id=linkz21>Anne</LINKZ> Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:

Son düzenleme:
arkadaşlarım,can yoldaşlarım güzel bir haberle merhaba diyorum bu güzel günün güzel sabahına!Hamileyimmmmmmmmmmmmmm.hatırlayanlar bilirler 2 yıldır bebek istiyorduk.bu süreçte eşim varikosel ameliyatı oldu ben yaramı yaktırdım.yüzümde sivilceler çıktı doğum kontrol hapı kullandım 2 ay ve hap bitti 2. ayında hamile kaldım.öncelikle 2 yıl boyunca hiç denemediğim bi yöntemi paylaşmak istiyorum sizinle.ilişki sonrası yatağa ters yatın yani ayaklar bazanızın başlığında bir saat kalın.ne çok yukarda ne çok aşağıda.bu şekilde hamile kaldım.inşallah sağlıkla sıhhatle doğar bebeğim.darısı burda aynı yüreği paylaştığım herkesin başına.....sağlıcakla kalın.

canım hayırlı olsun bebeğim çok tebrik ederim seni sağ salim kucağina al bebişini inş

REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:ebebek:
Lalezar ...................................... 22-24 Mayıs

Pirenses...................................18 <nobr target="blank">Nisan</nobr>
Şimall ........................................4 hazıran

erkek%20bebek.gif
AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Gülyüzlüm................................ <nobr target="blank">Ağustos</nobr> (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
EYLÜL ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

fudelya..................................... 20 <nobr>Eylül</nobr> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
EKİM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
KASIM
ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Mavişim............................17 <nobr>Kasım</nobr> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
ARALIK ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

:leylek2011 ANNE ADAYLARI:leylek
erkek%20bebek.gif
OCAK ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Berıa........................... <nobr target="blank">Ocak</nobr> (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegüüll......................Ocak (anne adayı süperrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Yazgülüm.......................Ocak (anne adayı <nobr target="blank">süperrrrrrrrrrrrrrrr</nobr>):nazar:

erkek%20bebek.gif
ŞUBAT ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

AuSSie-AnGeL........................Şubat (anne adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
MART ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Sabırsızım............................. Mart (Anne Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Hazan.......................................Mart(Anne Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Esinerkan..................................Mart(Anne Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
dilara1..................................Mayis(Anne Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:

Geri