Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Lalezarım hep senden bi ahber almak için abkıyorum dualrımdasın cnm Rabbim tez zamanda sağlıkla nasip eylesin sana meleğini

canm benim bak hepimizin duarındasın inş olucak gelicek meleğin

Canlarım benim ne kadar vefalısınız Allahım sizlerin hakkını nasıl ödüycem ben, Rabbim sizi ve meleklerinizi korusun inşallah, binlerce kere Allah razı olsun sizlerden ...

selam kızlar nasılsınız bakalım eskisi gibi değil hatta hiç girmioum ben artık buraya az öncede aklıma geldi öle bi bakıyım dedim bende ayın 6sında doğumumu yaptım oğlum kıvançı kucağıma aldım çok şükür herşey gayet güzel gidio umarım göremedğim ama beni bilen tüm arkadaşlarımda selamlarımı alırlar özledim valla

Canım gözün aydın, Allahım analı-babalı büyütsün inşallah :)

tebrik ederim canım, gözünüz aydın. allah analı-babalı büyütsün inşallah.

Canım benim naslısın Elam iyidir umarım :) öpüyorum

Son düzenleme:
Canım benim naslısın Elam iyidir umarım :) öpüyorum

iyiyim tatlımmmmm epeydir görüşemiyoruz yaaaa :((( vallahi eski günleri, hoş sohbetlerimizi, dertlendiğimiz sevindiğimiz günleri anlatan diyaloglarımızı çooookkk özledim.
tamamen koptuk sanırım.
ela biraz rahatsız canım hem hırıltı var hem de öksürüyor. inşallah iyi olacak. ama çok şükür keyfi iyi gibi. ama beni çoookk yoruyor, uykular düzene girer inşallahhh dört gözle bekliyorum :) ben de seni çok öpüyorum canım. allah gönlüne göre verir inşallah canım benim. inşallah senin meleğinin geldiği günleri de duyacağız. dualarım seninle canımcım.

selam kızlar nasılsınız bakalım eskisi gibi değil hatta hiç girmioum ben artık buraya az öncede aklıma geldi öle bi bakıyım dedim bende ayın 6sında doğumumu yaptım oğlum kıvançı kucağıma aldım çok şükür herşey gayet güzel gidio umarım göremedğim ama beni bilen tüm arkadaşlarımda selamlarımı alırlar özledim valla
rabbim yasama sevıncını arttırsın her zmn hayırlı ugurlu olsun

selam arkadaşlar ortalıkta kimseler yok. değşiklik var mı bilmiyorum okumaya çalışıyorum. benim 37 hafta bitti gerçekten vakit geçmiyormuş sonlara doğru. izgili merak ettim doğurmuş olması lazım. inş sağlıklıca kucağına almıştır oğlunu. hepinizi öpüyorum dualarım sizinle kızlarrr:)

slm kizlar...
annaammm herkez dogurmaya baslamis ;)
sammy hacim ve diger dogum yapanlar,hayirli olsun allah anali babali büyütsün.
allahim bekleyenlerede tez vakitte cifter cifter versin insallah...
bu arada liste nerde yaa???
herkezi cok cok öpüyorum...

slm kizlar...
annaammm herkez dogurmaya baslamis ;)
sammy hacim ve diger dogum yapanlar,hayirli olsun allah anali babali büyütsün.
allahim bekleyenlerede tez vakitte cifter cifter versin insallah...
bu arada liste nerde yaa???
herkezi cok cok öpüyorum...

Canım evet burda kimse kalmadı, yeni bir topic var ya bulmuşsun zaten orayı ordayız artık :)

selam kızlar herkez nasıl yaa kimseler yok dogum yapmış olan arkadaşlar allah analı babalı hayırlı ömür versin bende 7 ayımdayım allah dogurucak arkadaşlarıma yardım etsin dr bana 22 temmuz cuma günü dogum dedi dua edin arkadaşlarım allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun

selam kızlar herkez nasıl yaa kimseler yok dogum yapmış olan arkadaşlar allah analı babalı hayırlı ömür versin bende 7 ayımdayım allah dogurucak arkadaşlarıma yardım etsin dr bana 22 temmuz cuma günü dogum dedi dua edin arkadaşlarım allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun
Mavisim selam.Iyimisin canim,nasil gidiyor hamileligin?Benim beklenen dogum tarihimde 11 temmuz.Senin dogumun sezeryan ile mi olacak yoksa Dr gününü tam olarak nereden bilebiliyor?Allah hepimizi bir avazda kurtarsin insallah kuzum...

Geri