1. tesadüf

  tesadüf Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Şubat 2010
  Mesajlar:
  6.358
  Beğenilen Mesajlar:
  1.945
  Ödül Puanları:
  0

  Merdivenden kitaplık olur mu?

  Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

  Merdiven kitaplık kitaplık örneği  Kitaplık modeli koayacak yeriniz yoksa merdiven kitaplık uygulamasını inceleyebilirsiniz.

  [​IMG]
   
Merdivenden kitaplık olur mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Merdiven

  Merdiven

  Dini emirleri yerine getiren kimse için düşmanlara galip gelmeye, fasıklar için inanç zayıflığına ve günaha; Merdiven çıkmak hayır ve kurtuluşa, itibar ve şerefe, makam ve mevkiye, rızık ve nimete; inmek ise üzüntü ve kedere, makam ve mevki kaybına, itibbardan düşmeye, Merdivenden düşmek makam ve görevini kaybetmeye, Merdivenden düşmek üzere iken tutunarak kurtulmak itibar iadesine, göreve...
 2. Merdiven dekorasyona ilham olursa

  Merdiven dekorasyona ilham olursa

  Merdivenden duvar rafı Dekorasyonda merdiven Dekorasyon ilgi alanımdan biri. Çünkü sınır tanımıyor. Herşeyi bir dekorasyon objesine çevirmek mümkün. İşte merdivenleride dekorasyonda kullanmışlar. Bence çok güzel olmuş. Özellikle yatay çevirip duvara asmışlar ya, o tam bir raf olmuş süper olmuş. Yatay mı giyinsek dikey mi sorusndan sonra merdiveni de yatay mı kullansak dik mi:) Saksıları...
 3. Merdivenden duvar ünitesi olur mu?

  Merdivenden duvar ünitesi olur mu?

  Merdivenden duvar ünitesi merdivenden raf örneği Sizde merdivenlerinizi raf gibi kullanıp merdivenden duvar ünitesi modelini tasarlayabilrsiniz meleklerim. İlginç bir görünüm oluşturacak ama forksiyonel durack bir duvar ünitesi örneği.
 4. Merdivenden süper saksılık olur

  Merdivenden süper saksılık olur

  Merdiven saksı örneği Merdiven kullanım alanı Merdiven dekorasyonda ilham olursa ortaya çok hoş şeyler çıkabilir. Özellikle balkonunuzda saksılarınızı yerleştirmek için merdivenleri kullaanbilirsiniz. İşte size saksılık olarak kullanılan merdivenler.
 5. merdiven altları kitaplık oluyor

  merdiven altları kitaplık oluyor

  merdiven boşluğu dekorasyonu kitaplık modelleri Farklı bir merdiven tasarımı ile karşınızdayız. Merdiven boşluğundan kitaplık yer sağlamak için oldukça iyi bir fikir. Özellikle dar alanlar için yer tasarrufu oldukça önemli oluyor.

Sayfayı Paylaş