merhaba arkadaşlar rüyamı lütfen yorumlayın :((

melissbrfu

Yeni Üye
Üye
merhaba arkadaşlar rüyamı lütfen yorumlayın :((
ben daha yeni üye oldum tam işlerin nasıl ilerlediğini bilmiyorum yardıma ihtiyacım var bundan 1 ay önce sevgilim beni terk etti ve ben çok acı çekiyorum sürekli rüyamda onunla ilgili bir şeyler görüyorum yaşadıgım olayları önemli yerlerini anlatıcam ..sevdigim çocuk amerikaya gitmisti ben onun daha tam ne zamn gelecegını bılmıyodum ve ruyamda onu gordum okuluma gelmıstı sıkı sıkı bırbirımıze sarılmıştık sasırıyodum bana suprız yapmıstı sankı sonra annesı gelıyodu bana ınşallah sız evlenırsınz ben cok ısterım sızın evlenmenizi diyordu derken biraz zaman sonra elınde yasın kıtabıyla ucumuzde bı odadayız bızım nıkahımızı kıyıyodu ılk bana kıydı ama erkek arkadsım pek ısteklı degıldı neyse kıyarken tam yaşlı bı adamın basını kesıyo annesı nıkahı yarıda bırakıp herkez saskın benım annem falan kızıyo neden böyle bişey yaptınız sız dıye sonra onun annesı dıyodukı bu adam kotu buyucu o yuzden sızı kurtardım ben dıyodu elınde kıtaplarla gösterıyordu bıze onun ne kadar kötü oldugunu. daha sonra nıkahımıza devam edılcektı. derken pat karsıma erkek arkadsım cıktı ertesi gün bana suprız yapmış haber vermeden gelmişti çok mutlu olmuştum neyse aradan zamn geçti ayrılmadan 2 gece önce rüyamda 7 tane rengareng ev gördüm o evlerden birinde biz oturuyomuşuz tam yanımdaki ev yıkılmıştı ama sonra bana o eve inşatı tekrardan yapılcak ve bu sefer çok sağlam bidaha yıkılmıycak deniyodu . sonrada ayrıldık 1 ay ıcınde sureklı onunla ılgılı gordugum ruyalar hep barışmakla ılgılı ruyalardı ve sımdı o gördugum ruyamı anlatmak ıstıyorum ruyamda otobusteyım 2 arkadsımla bırlıkle camdan dısarı bakıyorum ve sevdıgım cocuk elınde bavullarla bankta dusuncelı bı sekılde oturuyo ustunde mavıyle yesıl karısımı bı renk takım elbıse var neyse ben ınıyorum otobusten sonra gemıye bınıyorum gemi çok büyük ama oda o gemıye biniyo ben onu göruyorum sankı o benı görsun dıye yanından gecıyorum caktrmadan neyse bıyere gırıyorum böyle arkamdan bı bakıyorum o gelıyo faln yakınlasıyruz bırbırımıze ve sarılıyoruz arkadan butun arkadasları alkıs kıyamet kopuyo gemıde bızı öyle gorunce barısıyoduk . o kadar kötü bir haldeyim ki çok acı çekiyorumm :(

Canım aklına hep taktığın için görüyorsun bunları inşaallah Rahmani rüyalardır, bende de oluyor sevdiğim şahısla alakalı bilinçaltı galiba sürekli düşünmekten, inşaallah iyi olur.

Rüyanız hayır olsun öncelikle..Kesinlikle çok düşündüğünüz için bilinç altı rüyası görüyorsunuz.Rüyada sevgilinizle sarılmak ayrılmaktır.Onun elindeki valiz,sizin otobüste olmanız,gemi görmeniz ,aranızda bir takım mesafelerin olduğunu işaret ediyor.Sevgilinizin üstündeki tişört mavi ve yeşil mavi tembelliktir,sevgiliniz ilşki için çaba göstermiyor.Yeşil ululuktur.Ayrılığınızda hayır vardır.Anenizi görmeniz hayırlıdır.Zira size yardımı dokunacatır.Yeni ev görmek,iyidir.İnşaat halinde görmeniz yaşadığınız sıkıntılı günlerdir.

Ben bir rüya gördüm. Bir tane arı gördüm ısrarla tepemdeydi korkmuştum sakınıyordum falan.
Bir de rüyamda sevdiğimi görmüştüm aslında o benim çok yakın dostum ama ben onu seviyorum. Aramızda çok farklı bir bağ var. Neyse işte bizim sınıfımızdaydı. Gerçekte kumral, saçları normal boydadır. Ama rüyamda siyah ve uzun saçları vardı değişikti sıfatı. Böyle saçları Barış Akarsununkiler kadar uzundu. Farklı biriydi ama ben o olduğunu biliyordum. Elini tuttum. Elini çekmedi. Bende kendimce şaşırdım böyle içimden elini çeker diyordum. Ama çekmedi. Ama elleri çalı gibiydi hani böyle ellerimiz çatlar ya hani aynen öyleydi eli yumuşak değildi. Sonra o benim başımı okşadı falan. Elini aldım tuttum büyük mutlulukla o da çeker diye umuyordum hani ama çekmedi bende şaşırdım kendimce ama belli etmedim. Eliii bildiğin çalıydı böylee ama ben yinede mutluydum o da mutluydu sertçe diğer elini başıma bastırıp geriye doğru okşadı saçımı..
Bunu biri yorumlayabilirmi?

Bu rüyayı yorumlarmısınız, kafamı çokk kurcalıyor.

Ben bir rüya gördüm. Bir tane arı gördüm ısrarla tepemdeydi korkmuştum sakınıyordum falan.
Bir de rüyamda sevdiğimi görmüştüm aslında o benim çok yakın dostum ama ben onu seviyorum. Aramızda çok farklı bir bağ var. Neyse işte bizim sınıfımızdaydı. Gerçekte kumral, saçları normal boydadır. Ama rüyamda siyah ve uzun saçları vardı değişikti sıfatı. Böyle saçları Barış Akarsununkiler kadar uzundu. Farklı biriydi ama ben o olduğunu biliyordum. Elini tuttum. Elini çekmedi. Bende kendimce şaşırdım böyle içimden elini çeker diyordum. Ama çekmedi. Ama elleri çalı gibiydi hani böyle ellerimiz çatlar ya hani aynen öyleydi eli yumuşak değildi. Sonra o benim başımı okşadı falan. Elini aldım tuttum büyük mutlulukla o da çeker diye umuyordum hani ama çekmedi bende şaşırdım kendimce ama belli etmedim. Eliii bildiğin çalıydı böylee ama ben yinede mutluydum o da mutluydu sertçe diğer elini başıma bastırıp geriye doğru okşadı saçımı..
Bunu biri yorumlayabilirmi?

Geri