gebe

merhaba kızlar eşinde sperm hızı sorunu olanlar lütfen tek çatı altında toplanalım

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında sibel19866 tarafından paylaşıldı.

1. n.büşra

n.büşra Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    kızlar ewt burda liste yapalımm bnm eşimde ameliyet olduu çift taraflıı 3 ayımız dolduu sayılır tekrar test yaptırmaya korkuyormm yaa ... hadii herkes değerlerinii yazsn eşinn bn yazıyrmm
    syımızz 111 miyon ml de 37 milyon hareket %62 yerinde hareket %27 ilri hareket % 4 dü galibaa inş düzelmştr..

2. sibel19866

sibel19866 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sayı çok güzel şekerim doktor bi ilaç verdimi hareket için bize proxeed plus verdi sayın inan çok güzel her an hamile kalabilirsin

3. sibel19866

sibel19866 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bende dün ovulasyon testi aldım 50 adet toplam 79 tl bakalım artık zamanında hedefi vurmak için sizede tavsiye ederim çünki yumrutlama takibide çok önemli evinde kür deneyen varsa herkes yazabilir unutmayın ki arkadaşlar sadece biz müzdarip değiliz bu illetten herkes yazsın bu topic çok ilerlere gidecek herkese umut olacağız herkes kendinden bir parça bilgi yazsa bizden sonraki kardeşlerimize umut ışığı oluruz

4. sibel19866

sibel19866 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    büşracım bi test yaptırın güzelim bak 3 ay dolmuş inşallah güzel haberleri bizimle paylaşırsın bir çok üye cocuk sahibi oldumu buradan çıkıyor ve bilgi bile vermiyor sen böyle yapma bize düzelse bile dön dönki senden sonrakiler senden umut alsın

n.büşra bunu beğendi.
  5. n.büşra

n.büşra Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28

burasıı beni rahatlatıyoo sanmıyıruumm çıkıcğmıı :) cnm biz 5 martta gitcez doktora dktorumz öle dedii inş düzelme olmştr duaa edinn

6. dogan bilir

dogan bilir Forum Okuru

Yengeler bendede vardi ayni sorun taki doktorum bana proxeed plus diye bi vitamin verene kadar kadar simdi herseu cok guzel gidiyo bide yaninda keci boynuzu kürü hic ugrasmayin fiyati 130 tl recete ile verilmiyor yardimci olmak cok iiyi bi duygu bu konuda.saygilar

7. mucizemm

mucizemm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    merhaba öncelikle Allah hayırlısıyla kucağımıza bebişlerimizi almayı nasip etsin eşimde azosperm var maalesef bir kez tüp bebek denedik sonuç hüsran

8. mucizemm

mucizemm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    merhaba öncelikle Allah hayırlısıyla kucağımıza bebişlerimizi almayı nasip etsin eşimde azosperm var maalesef bir kez tüp bebek denedik sonuç hüsran

9. gmuh06

gmuh06 Forum Okuru

Merhabalar, biz "proxeed plus" ve "neofortil" sayesinde bebiş haberini alabildik. Doktor normal yolla çocuk sahibi olamayacağımızı, tüp bebekler belki olabileceğimizi söyledi. Ilk duyduğumuzda çok üzüldük. Fakat daha sonra araştırmaya başladık ve bu ilaçları duyduk. Eşim kullandı ve önce sayı yükseldi sonra hareketliliği arttı ve çok kısa süre içersinde hamile kaldım.

Elimizde hiç açılmamış 1 kutu proxeed plus ve 1 kutu da neofortil 60 tablet var. Almak isteyenlere kargo ücreti dahil ikisini 200 tl'ye gönderebilirim.

Herkese Allah hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına almayı nasip eder inşallah.

10. gmuh06

gmuh06 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar, biz "proxeed plus" ve "neofortil" sayesinde bebiş haberini alabildik. Doktorlar normal yolla çocuk sahibi olamayacağımızı, belki tüp bebek yöntemiyle olabileceğini söylediklerinde şok olduk. Daha sonra araştırdık ve bu 2 ilacı öğrendik. Eşim kullandı ve önce sayı sonra hareketlilik yükseldi ve çok kısa süre içersinde hamile kaldım.

Elimizde hiç açılmamış 1 kutu proxeed plus ve 1 kutu da neofortil 60 tablet var. Almak isteyenlere kargo ücreti dahil ikisini 200 tl'ye gönderebilirim. Ilgilenenler özelden bana mesaj atabilirler. Herkese Allah hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına almayı nasip eder inşallah.

11. Ben ürünlerimizi almak isterim

12. levent 4745

levent 4745 Forum Okuru

slm herkese bendede sperm sorunu vardı çift taraflı ameliyat oldum fazla ise yaramadı ama keçi boynuzu kurunu kullandım çok ise yaradı dogrusu ilaç türlerini pek desteklemiyorum keçi boynuzunu sabah aksam ac karınla bir bardak için 3 ay falan deneyin ilerleme olmazsa ilaçlara başvurun bende keci boynuzu işe yaradı tavsiye edrim herkese ALLAH herkese hayırlı evlet nasip etsin......

13. BEYZA21

BEYZA21 Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.180
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , yorumunuz için teşekkür ederiz. Öneriniz de ek bilgi olarak , diyabet hastaları aşırıya gitmeden , hekim onayı ile keçi boynuzu pekmezi tüketebilir ,uyarısını yapalım.

merhaba kızlar eşinde sperm hızı sorunu olanlar lütfen tek çatı altında toplanalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vergi denetiminde tek çatı geliyor

Vergi denetiminde tek çatı geliyor

IMF’nin istediği, vergi denetiminde tek çatı düzenlemesi TBMM’ye sunuldu. Düzenleme ile Maliye Müfettişi, Hesap Uzmanı ve Gelirler Kontrolörü unvanları kaldırılarak, bu unvanlarla görev yapan denetim elemanlarının tümü “Maliye Denetçisi” unvanı altında birleştiriliyor. Gelir İdaresi Başkanlığının Teşkilat Ve Görevleri Hakkında Kanun İle Maliye Bakanlığının Teşkilat Ve Görevleri Hakkında Kanun...
  2. sorun eşim

sorun eşim

eşimle çok tartışıyoruz bıktım artık hiç birşey yokken kavga yeterr
  3. Lütfen yardım kızlar.(Asker eşleri bir bakınn)

Lütfen yardım kızlar.(Asker eşleri bir bakınn)

Meleklerim yardımınıza ihtiyacım var sevgilim 2011de askere gidecek dün dilekçe vermeye gitti komutanla muhabbet etmiş MYO mezunu olduğunu falan söylemiş komutanda fiziğin de müsait sen uzman jandarma olsana demiş benimki istememiş tabi dağlarda duramam diye oda demiş ilçelerde oluyo falan benim hiçbir fikrimin olmadığı bir konu biraz araştrdm Ankarada 1 yıllık eğitim ve 6 ay staj var sonra...
  4. Polikistik over sorunu yada bilgisi olanlar lütfen yardım...

Polikistik over sorunu yada bilgisi olanlar lütfen yardım...

polikistik over olanlar :dilektut::dilektut:KIZLAR BENDE POLİKİSTİK OVER SORUNU VAR.. ADET DÜZENSİZLİĞİ YAŞIYORUM. 7 AYDIR HAMİLE KALAMIYORUM. PKO LU OLUP HAMİLE KALANLAR VAR MI ACABA... BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM... İÇİM ÇOK KARARDI BU KONUDAN... UMUDUMU YİTİRMEK İSTEMİYORUM
  5. Eşinde sperm yetersizliği olanlar sperm artırıcı besinler

Eşinde sperm yetersizliği olanlar sperm artırıcı besinler

bu konu,erkeklik hormonunu çalıştıran bitkiler,sperm çoğaltıcı bitkiler hakkında bilgi vermektedir. Eşinin sperm yetersizliğinden dolayı çocuk sahibi olamayan bayanlar,konumuzu dikkatlice okumanızı tavsiye ediyorum.Sperm sayısını çoğaltmak için öncelikle beslenme alışkanlığınıza dikkat etmelisiniz.Sebze ve tam tahıllar ,yağ oranı düşük bir diyet sperm sağlığı için iyidir.Ayrıca sık cinsel...

Sayfayı Paylaş