Merhaba Lütfen bakar mısınız ?Bize hiç kimse sahip çıkmıyor.

S

selinterizz

Forum Okuru
Merhaba Lütfen bakar mısınız ?Bize hiç kimse sahip çıkmıyor.
Merhaba ben 20 yaşındayım. İstanbul'da oturuyorum. Acil maddi yardıma ihtiyacım var. Okuyorum ek işte çalışıyorum ve hatta hafta sonları fason iş alıp evde onu yapıyorum. Babam çok vefasız bir insan.. Bize yüklü bir miktarda borç takıp bizi terk etti ortalıkta yok . 5 yaşında kardeşim annem ve ben yaşıyoruz.. Annem kardeşim küçük diye çalışamıyor ama fason iş yapmama yardımcı oluyor.. Birbirimize destek olup ayakta durmaya çalışıyoruz. Bize hiç kimse sahip çıkmıyor. Evimiz kira ve ay sonunu zor getiriyoruz. Allah rızası için sizden yüklü bir para istemiyorum. 20 yaşındayım ve bunu yazarken gururum o kadar kırılıyor ki anlatamam ama az çok demeden yardımlarınızı bekliyorum. Bana yardım edebilecek hala içinde insanlık duygusu olan ablalarıma gerek kardeşlerime sesleniyorum.. Ne dolandırıcıyım nede dilenci inanılmaz zor durumda kaldım o yüzden burdan medet umuyorum.. benim hakkım da kötü düşünmenizi istemem elimden geleni yaptım artık kendime bile yetemiyorum. Şimdiden Yardım eden etmeyen herkesten Allah razı olsun..

Geri