merhaba meleklerim

antalya07

Yeni Üye
Üye
merhaba meleklerim
ben aranıza yeni katıldım söle bi sorum olacak tı diyelimki bir sevgiliniz var sevgiliniz en yakın arkadasınıza günaydın gülüm dıye mesaj attı ardından da mesaj size geldi ama sevgiliniz arkadasınızı sızden daha cok arıyor ve sevgilinizin yanındayken sizi hiç kıskanmıyor böle bi durumda ne yapardınız ayrılırmıydınız yoksa devammı ederdınız

Merhaba canım Arkadaşına böyle samimi msjlar atıp araması bence çok saçma .Ben senin yerinde olsam bu msjların hesabını tek tek sorar tavrımı koyarım.

canım hesabını sordum ama kardesim gibi görüyorum falan dıyo tavrımıda koyuyorum ama umrunda olmuyo tavır koymam

öncelikle sevgilimin sonrada yakin arkadasim dedigin ama bence arkandan boynuz takmis kisileri kalabalik olan biryerde bulusmaya cagirirdim,sonrada ikisini bir guzel rezil eder,tenha bir yerde ikisininde sacini basini yolardim.daha fazla seylerde yapabilirim ama suan bukadari aklima gelen,neymis arkadasimi kardesi olarak görup msj atiyor,yok arkadasim öyle bisey bu devirde

daha iyi intikam mi olur,rezil olurlar.yada sesini cikarmayip bu üclü yada coklu iliskiye devam edeceksin ki sen bence öyle karekterli degilsin.belkide gercekten bisey yoktur ortada ama buna cocuklar bile inanmaz bu zamanda.isin zor ama bence en zoru bu belirsizlik.

Geri