1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    283
    Ödül Puanları:
    63

Merkezi sistem internet kullanan varmı

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Melekler bu aysonu bizim internet sözleşmesi bitiyo ve apartman merkezi sisteme geçmeye karar vermiş bu konuda bilgisi olan ve merkezi sistem internet kullanan meleklerimiz varsa yardımlarını bekliyorum

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.168
    Ödül Puanları:
    113
    aaa ben hiç duymadım sınırsızsa neden olmasın daha iyi en azından net parası çok az ödersiniz :D:D

3. cancağzım

cancağzım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    karşı apartmanımız da da öle bir sisteme geçtiler.bi modem üzerinden tüm binaya internet veriyolar.bu şekilde sınırsız internete çok cüzi bi miktar ödüyosun...biraz yavaş oldugunu sölediler ama yine de herkes memnun...

Merkezi sistem internet kullanan varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. keçi sütü kullanan varmı

keçi sütü kullanan varmı

hamilelikte keçi sütünün faydaları hamilelikte keçi sütü gebelikte sütü benım altı aylık bir oğlum var ve ne yazıkkı artık anne sütü almıyor bende keçi sütü anne sütüne en yakın süt diye duydum bilgisi olan varsa yardımcı olsun ayrıca bu ayda veriliyormu?
  2. saç tebeşiri kullanan varmı

saç tebeşiri kullanan varmı

selam arkadaşlar aranızda saç tebeşiri kullanan varmı son zamanlarda bayağı moda oldu saç uçlarınıza istediğiniz şekilde renk verip boyuyabiliyorsunuz biraz çılgınca yani tam bana göre:D Saç tebeşirini nereden alacağımı bilmiyorum bu konuda fikir ve yardımlarınızı bekliyorum
  3. leke kremi kullanan varmı

leke kremi kullanan varmı

selam hanımlar hamilelikte yüzümde lekeler oluştu ama doğumdan sonra geçmedi ve kalıcı oldu yüzümde gölge şeklinde duruyor tenim esmere yakın ve buda inanılmaz canımı sıkıyor aranızda benim durumumda olupta lekeler için krem kullanan varmı varsa tavsiyelerinizi alabilirmiyim psikolojim çok bozuldu bu lekeler için:(
  4. koçtaş mutfak kullanan varmı

koçtaş mutfak kullanan varmı

koçtaş mutfak kullananlar nasıl memnunmusunuz koçtaşın mutfak modelleri kullanışlı oluyormu yazlığım için düşünüyorum ama yorumlara göre karar verecem aranızda koçtaşın mutfağını kullanan varsa olumlu olumsuz yorumları bekliyorum
  5. Avene ürünlerini kullanan varmı?

Avene ürünlerini kullanan varmı?

Arkadaşlar benim cildim çok hassas çok kozmetik ürünü de kullanamıyorum. Acaba avene ürünleri nasıldır kullanan varsa hangi ürününü önerebileceğinizi öğrenmek istiyorum. Özellikle temizleyici jeli nasıl kullanan var mı almak istiyorum ama sormadan almak istemedim.

Sayfayı Paylaş