Mersin'de kaçırılan Zelal Topçul bulundu

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Mersin'de kaçırılan Zelal Topçul bulundu
zelal topçul, zelal topçul haberleri, zelal topçul kimdir, zelal topçul bulundumu ile ilgili merak ettiğiniz bilgiler sizlerle..

Dün tüm Türkiye yine bir kadın olayı ile ayağa kalktı. Öyle böyle değil şehrin ortasın da güpegündüz herkesin için de bir genç kız bindiği minibüsten zorla kaçırılarak alıkonulmuştu.

Mersin üniversitesin de hemşirelik okuyan Zelal Topçul, akrabaları tarafından teyzesi ile bindiği minübüsten zorla sürüklenerek kaçırıldı.


2.jpg


Sebeb ne biliyormusunuz arkadaşlar? Sebeb aslın da çok basit gibi görünsede işlenen olay büyük. Zelal Topçul, defalarca sevmediğini ve istemediğini belirtmesine ve onunla evlenmek istememesine rağmen bunu kabullenemeyen yakın akrabası tarafından o kadar insanın gözü önün de minübüsten kaçırılıyor. "Zorla güzellik olmaz" lafını burada birkez hatırlatıyor ve herkesin yüreğine su serpecek haberi veriyoruz; Mersin emniyetinin üstün çalışması sayesin de Zelal Topçul kısa sürede bulunarak ailesine kavuştu. 20 Yaşında ki genç kız ailesine kavuştuğu gece 21,ci yaşgününü sevdikleri ve ailesi ile birlikte kutladı.

3.jpg


Sabah Müge Anlı'nın programına canlı bağlantı ile katılan Zelal Topçul ve ailesi halen olayın şokun da
olduğunu açıkladı. Çok şükür ki sağ salim bir şekil de kısa sürede ailesine kavuşan Zelal Topçul'un sizlere iyi haberlerini vermek kısmet oldu. Güzeller güzeli Zelal Topçul, bu olaydan sonra Mersin de okuyamıyacağını ve farklı bir yere okumak için geçiş için uğraşacağını söylüyor ve çok da haklı konuşuyor. Mardin' de yaşayan ailesi Zelal'i özellikle Mersin de akrabaların olduğundan ve kızlarına kol kanat gerip sahip çıkıp koruyacaklarından dolayı okul hayatının burada olmasını çok istemişler. Genç kız da bu yüzden Mersin de üniversite okuyordu. Ama ne yazık ki kötülük arkaba dediği kişilerden geldi genz kıza...

1.jpgŞehir eşkiyaları şu an polis tarafından yakalandı ... Zelal ve ailesi de rahat bir nefes aldı. Ama bu olay şunu gösteriyor ki gerçekten ne duyarsız bir hale gelmişiz ki güpegündüz bir minübüsten bir genç kız zorla kaçırılırken kimse hiçbir müdahele göstermiyor. Olayın sonucu kötü bir şekilde de bitebilirdi. Ama dediğim gibi çok kısa bir süre içinde Zelal ailesine kavuştu... Umarım bir daha bu tür olaylar yaşanmaz...
 
Son düzenleme:

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Kızımız bulunmuş şükür de beni en çok etkileyen durum kişilerin olaya sesiz kalıp müdahale etmemesi. İnsani duygular yitip gitmiş kimse bir başkası için riske girmeyi düşünmüyor. Böyle kayıtsızlıklar oldukça her türlü olaya açığız demektir. Bu durum için çok şey yazmak istiyorum ama sinirden ipin ucunu kaçırabilirim.
 
Üst